Blog

Jak znaleźć czas na trening przed świętami i podczas nich? Przecież jest tyyyyle do zrobienia
Jak znaleźć czas na trening przed świętami i podczas nich? Przecież jest tyyyyle do zrobieniaOkres przedświąteczny jest czasem przygotowań, mamy wiele obowiązków: trzeba posprzątać meszkanie, przygotować jedzenie, ubrać choinkę, ustroić dom, kupić prezenty, i wiele wiele innych. Podczas świąt natomiast spotykamy się z rodziną, znajomymi, ciągle coś. Gdzie w tym wszystkim znaleźć czas na trening?
Przeczytaj więcej
Czy organizm wysyła nam sygnały, że czas rozpocząć lub zwiększyć aktywność fizyczną?
Czy organizm wysyła nam sygnały, że czas rozpocząć lub zwiększyć aktywność fizyczną?Nasz organizm ciągle do nas "przemawia", a niekiedy wręcz bije na alarm i błaga nas o zwrócenie na siebie uwagi. Bardzo ważne jest, by nauczyć się go słuchać i rozumieć. Organizm wysyła nam wiele sygnałów, między innymi takie, że czas zająć się sobą i rozpocząć aktywnosć fizyczną. Jak je rozpoznać? Zapraszam do lektury.
Przeczytaj więcej
Jak przygotować się do treningu aby był bezpieczny i efektywny?
Jak przygotować się do treningu aby był bezpieczny i efektywny?Chciałbyś rozpocząć treningi, ale nie wiesz do końca od czego zacząć? Jak się przygotować? O czym powinieneś pamiętać? Spróbujemy Ci pomóc i rozwiać Twoje wątpliwości.
Przeczytaj więcej
Zajęcia grupowe czy treningi z trenerem personalnym? Co wybrać?
Zajęcia grupowe czy treningi z trenerem personalnym? Co wybrać?Wiele osób uważa (głównie kobiet), że treningi grupowe i różnego rodzaju zajęcia fitness są wystarczające, by odpowiednio wymodelować swoje ciało i zrzucic zbędne kilogramy. Nic bardziej mylnego!
Przeczytaj więcej
    Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.
    Zamknij
    pixel