Sportowe Prezenty!🎅🎄 Zainspiruj się i zaoszczędź nawet do -20% Sprawdź >>
Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Stojaki na sztangi

( ilość produktów: 2 )

Przestronność oraz porządek w domowej i profesjonalnej siłowni są bardzo ważne. Wpływają nie tylko na bezpieczeństwo, ale również na przyjemność wykonywanych ćwiczeń. W osiągnięciu tych aspektów pomocne są między innymi różnego rodzaju stojaki, np. stojaki na sztangi. Są to dobrej jakości sprzęty o stosunkowo niewielkich rozmiarach, dzięki którym sztangi na siłowni znajdują się w jednym miejscu. Koniec z szukaniem odpowiedniej sztangi. Stojak zapewni, że wszystkie sztangi będziesz miał w zasięgu ręki. Najważniejsze jest jednak bezpieczeństwo. Dzięki uporządkowaniu sprzętu, w tym sztang, swobodnie możemy wykonywać każde ćwiczenie, nawet w małej siłowni.

 

stojak na sztangi

Charakterystyka stojaków na sztangi

Stojaki na sztangi stanowią zabezpieczenie dla ćwiczącego. Odkładając sztangę na stojak, mamy pewność, że nigdzie nie poleci lub nie zrobi krzywdy innym osobom przebywającym na siłowni. Dlatego też musi to byś sprzęt wytrzymały, ciężki, aby utrzymać ciężar i stabilny, aby sam stojak na sztangę, pod wpływem ciężarów, się nie przewrócił. Maksymalna nośność sprzętu wynosi do 500 kg. Powinien być wykonany z wysokiej jakości materiału. Często jest to stal.

 

W ofercie profesjonalnego sklepu internetowego TopSlim znajdą Państwo duży wybór stojaków na sztangi. Zapraszamy do zakupu.

Topslim Artur Palinka DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA Opinie z ekomi-pl.com
Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.
Zamknij
pixel