Darmowa dostawa od 500,00 zł

Maszyny na klatkę piersiową

( ilość produktów: 1 )

Maszyna na klatkę piersiową jest jedną z wielu maszyn treningowych. Umożliwia wykonywanie ćwiczeń tylko na jedną partię ciała. W tym przypadku jest to klatka piersiowa oraz ramiona. Solidną konstrukcję i jakość wykonania sprzętu docenią nie tylko zaawansowani sportowcy, ale także profesjonaliści — kulturyści. Zapewnia intensywny, różnorodny a przede wszystkim skuteczny trening, Używana jest do rzeźbienia i modelowania mięśni ramion i klatki piersiowej. Nadaje się do użytku na profesjonalnych siłowniach, jak i tych w domowym zakątku.

 

maszyna na klatkę piersiową

 

Dla kogo maszyna na klatkę piersiową?

Maszyna na klatkę może być używana zarówno przez kobiety, jak i przez mężczyzn. Przede wszystkim wybierana jest przez kulturystów. Sprzęt odpowiednio dba o ich prawidłową i wyrzeźbioną sylwetkę. Mogą z niej korzystać również zaawansowane osoby uprawiające inne formy aktywności fizycznej. Mężczyźni bardzo często korzystają z tej maszyny. Świadomi są tego, że właśnie wyrzeźbiona „klata” przykuwa wzrok kobiet, dlatego też decydują się na trening na tego typu maszynie. Każdy z nich marzy też o tym, aby przed wszystkimi móc się nią pochwalić na wakacyjnym wyjeździe.

 

Budowa maszyny do ćwiczeń klatki

Najważniejszą kwestią dotycząca maszyn do ćwiczeń mięśni klatki piersiowej jest obciążenie. Maszyna może być wyposażona w specjalne stosy lub drążki, na które zakładane są tzw. wolne obciążenia. Każda osoba ćwicząca będzie mogła dostosować go pod swoje możliwości. Siłownie charakteryzują się tym, że ze sprzętów korzysta dużo osób, dlatego istotne jest, aby siedziska miały możliwość regulacji. Umożliwi to dopasowanie sprzętu pod każdą osobę używającą maszyny. Ważna jest też tapicerka. Powinna mieć odpowiednią grubość i wytrzymałość, aby sprzęt był wygodny w użytkowaniu i nie uległ szybkiemu zużyciu czy zniszczeniu. Stopki wykonane z gumy nadadzą maszynie stabilności i zabezpieczą podłoże przed zarysowaniem.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą maszyn na klatę piersiową dostępnych w naszym sklepie internetowym TopSlim.

Topslim Artur Palinka DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA Opinie z ekomi-pl.com pixel