Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Ławki Scotta (modlitewniki)

( ilość produktów: 1 )

Modlitewnik (ławka Larrego Scotta) jest to sprzęt siłowy, który powinien znaleźć się w wyposażeniu każdej siłowni, nawet tej domowej. Z pomocą tego uniwersalnego przyrządu w szybki sposób możemy wyrzeźbić najważniejsze górne partie mięśni, przede wszystkim bicepsy oraz mięśnie ramion i przedramion. Modlitewnik do siłowni zawiera siedzisko oraz oparcie pod ramiona, co ułatwia pracę z hantlami lub sztangą. Trening jest nie tylko wygodny, ale też bardziej efektywny. Wygodne oparcie rąk poprawia technikę wykonywanego ćwiczenia oraz całkowicie angażuje pracę mięśni ramion i przedramion, w związku z czym uzyskujemy lepsze rezultaty. Ponadto sprzęt jest stabilny i wytrzymały, a więc mamy zapewnione wysokie bezpieczeństwo i ułatwioną pracę z wolnymi ciężarami.

 

modlitewniki

 

Efekty treningów na ławeczce Scotta

Ćwiczenia z użyciem modlitewników będą idealne dla osób chcących wyrzeźbić swoje ciało, a zwłaszcza bicepsy. Bardzo chętnie wybierany jest przez profesjonalnych sportowców. Ćwiczenia zapewnią, że Twój biceps będzie odpowiednio dobrze zbudowany. Będąc amatorem, możesz mieć ręce jak kulturysta. Działanie takiego treningu skupione jest tylko na jednej części ciała. Reszta mięśni jest odciążona. Dodatkowo modlitewnik umożliwia ćwiczenia ze sztangą lub hantlami.

 

ławka Scotta

 

Jak prawidłowo ćwiczyć na modlitewniku?

Jest kilka kwestii, które należy wziąć pod uwagę, zaczynając swoją przygodę z modlitewnikiem. Może się wydawać, że nie ma nic trudnego w unoszeniu ramion, ale nic bardziej mylnego. Chcąc zapobiec niechcianym kontuzjom i trenować w bezpieczny sposób, w czasie ćwiczeń:

  • należy utrzymać plecy w prostej pozycji ze ściągniętymi łopatkami
  • powinno się ułożyć łokcie na szerokość barków
  • zaleca się rozpoczęcie ćwiczeń utrzymując wyprostowane łokcie

 

Polecamy Państwu zapoznanie się z ławkami Scotta dostępnymi w naszym sklepie TopSlim.

Topslim Artur Palinka DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA Opinie z ekomi-pl.com
Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.
Zamknij
pixel