Darmowa dostawa od 500,00 zł

Platformy wibracyjne i masażery

( ilość produktów: 6 )

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów sprzętów fitness. Jednym z dość modnych ostatnio jest platforma wibracyjna. Nazywana jest też masażerem wibracyjnym lub matą wibracyjną do ćwiczeń. Zasadą jej działania jest wprawianie w delikatne ruchy wibracyjne naszego całego ciała, głównie mięśni. Gwarantuje „wypracowanie” mięśni nóg, brzucha i pośladków. Ponadto świetnie sprawdzi się w budowaniu kondycji lub smukłej sylwetki. Zakup maty wibracyjnej do ćwiczeń może być idealnym dopełnieniem do treningów wykonywanych w domu. 

Nowością na rynku są także pistolety do masażu. Szczególnie dedykowane są sportowcom oraz osobom prowadzącym siedzący tryb życia.  Masaż za pomocą pistoletu masażera ma zbawienny wpływ na spięte, bolące mięśnie. Do zestawu dołączonych jest kilka wymiennych końcówek, które są dedykowane różnym partiom mięśni. 

 

 

 

platforma wibracyjna do ćwiczeń

 

Platforma wibracyjna — efekty

Każda aktywność fizyczna niesie ze sobą jakieś korzyści. Platforma wibracyjna w znacznym stopniu wzmacnia mięśnie ciała. Możliwe jest to dzięki wprawieniu w wibracje praktycznie wszystkich mięśni ciała. Wibracyjne ruchy sprawiają, że kolagen znajdujący się w skórze, jest pobudzony do działania. Skóra ulega poprawie, a co za tym idzie, znika też niepotrzebny cellulit. Metabolizm w organizmie się zwiększa, co powoduje, iż nagromadzony tłuszcz się spala. Jak każda aktywność fizyczna, tak też trening na platformie wibracyjnej sprawia, że jesteśmy weseli, a na naszej twarzy częściej gości uśmiech. Efekty widać już po miesiącu regularnych ćwiczeń. Zakup maty wibracyjnej pozwala też na relaksowanie się przy ulubionym serialu, jednocześnie wykonując ćwiczenia.

 

Platforma wibracyjna do ćwiczeń — dla kogo?

Trening z użyciem maty wibracyjnej będzie odpowiedni się dla osób początkujących, jak i zaawansowanych. Bardzo prosto się ją obsługuje. Zaczynając ćwiczenia, stajemy lub siadamy na platformie i włączamy urządzenie. Wibracje możemy regulować lub skorzystać z wbudowanych programów treningowych. Osobom zaznajomionym ze sportem pomogą w regeneracji po ciężkich treningach i wzmocnią ich formę. Platformy wibracyjne zmniejszają ból pleców i mięśni, co jest wykorzystywane również w rehabilitacji i lecznictwie. Maty wibracyjne są szczególnie zalecane osobom chorym na artretyzm i osteoporozę, a także wskazane są przy kontuzjach, co pozwala na powrót do całkowitej sprawności.

 

Kto nie może korzystać z platformy wibracyjnej?

Istnieje szereg chorób, które niestety wykluczają z możliwości korzystania z masażera wibracyjnego co ćwiczeń. Jeśli chorujesz na takie choroby jak m.in. padaczka, choroby serca, kamica nerkowa, kamica żółciowa, choroby wieńcowe mata wibracyjna nie jest dla Ciebie. Dodatkowo takie stany jak ciąża, połóg, przepuklina, świeże rany pooperacyjne też wykluczają z udziału w takich treningach. Pamiętaj, że każda aktywność fizyczna musi zostać skonsultowana z lekarzem specjalistą.

 

mata wibracyjna do ćwiczeń

 

Jaką platformę wibracyjną kupić?

Jest kilka kwestii, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiedniej platformy wibracyjnej. Są to m.in.:

 • rodzaje drgań wibracyjnychdają możliwość wyboru spośród wibracji poziomych, pionowych lub typu tył-przód, oraz siły ich natężenia
 • funkcja ustawienia czasupozwala na odpowiednią kontrolę czasu poświęconego ćwiczeniom
 • maksymalne obciążenie masażera wibracyjnegoumożliwia dłuższą żywotność sprzętu poprzez dobór sprzętu pod wagę ćwiczącego
 • linki oporowestanowią dodatek do niektórych modeli, pozwalając na trening górnych partii ciała
 • pilotzapewnia zdalną kontrolę nad matą wibracyjną bez przerywania ćwiczeń
 • powierzchnia antypoślizgowagwarantuje bezpieczne wykonywanie treningu, bez obawy przed upadkiem
 • wielkość platformy do ćwiczeńzapewnia ćwiczącemu wygodę podczas treningów
 • kolumnaniektóre platformy posiadają kolumnę, wyposażoną w panel sterujący, która ułatwia utrzymanie równowagi

 

Pistolety do masażu masażery - zalety

Jeśli chodzi o pistolety do masażu, ich stosowanie niesie za sobą wiele korzyści. Najważniejsze z nich to:

 • rozluźnienie i odmłodzenie napiętych, obolałych mięśni
 • większy zakres ruchu
 • przyspieszony proces regeneracyjny po treningu
 • zwiększenie przepływu krwi i uwalnianie powięzi
 • minimalizowanie bólu

 

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą platform wibracyjnych do ćwiczeń oraz pistoletów do masażu dostępnych w naszym sklepie TopSlim.

Topslim Artur Palinka DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA Opinie z ekomi-pl.com pixel