SPORTY TOWARZYSKIE

( ilość produktów: 248 )

Sport towarzyski jest świetnym sposobem na aktywne spędzenie czasu z rodziną lub przyjaciółmi. Zamiast siedzieć w domu i oglądać telewizor można miło spędzić czas grając na przykład w tenisa stołowego. 

Tenis stołowy jest grą dwóch (singel) lub czterech zawodników (debel), która polega na odbijaniu piłeczki między zawodnikami z przestrzeganiem określonych zasad. Jest to gra dość dynamiczna (w zależności od poziomu zaawansowania), w sam raz na rozruszanie kości po ciężkim dniu pracy np. za biurkiem. Jeśli uważasz że, tenis stołowy nie jest dla Ciebie, co powiesz cymbergaj?

Jest to gra, która polega na odbijaniu krążka między zawodnikami stającymi na przeciw siebie. Poniekąd ma cechy wspólne z tenisem stołowym, jednak nie do końca: gra się na specjalnym "stole", zawodnicy odbijają między sobą przedmiot, gra się według określonych zasad. Jednak jeśli chodzi o stronę techniczną, cymbergaj jest bardziej skomplikowany, ponieważ na powierzchni stołu znajdują się otwory, którymi wdmuchiwane jest powietrze, dzięki czemu powstaje tzw. poduszka powietrzna, po której krążek ślizga się, nie dotykając podłoża. Aby wygrać, trzeba trafić krążkiem w bramkę przeciwnika więcej razy niż on w naszą. Gra ta należy do gier szybkich, trzeba wykazywać się nie lada zręcznością, szybkością i precyzją. Nie jesteś zainteresowany tą formą gry towarzyskiej? Co powiesz na piłkarzyki?

Piłkarzyki są grą dla dwóch lub czterech osób. Na stole piłkarskim do tzw. grilli przyczepione są figurki piłkarzyków, najczęściej w dwóch kolorach (dwie przeciwne drużyny). Gra polega na takim ustawianiu figurek, aby strzelić jak najwięcej goli przeciwnikowi, jednocześnie broniąc swojej bramki. Gracza powinny cechować szybkość, zwinność i szczęście. Bez przeszkód możesz rozgrywać "turnieje piłkarskie" ze swoimi znajomymi! 

Na długie jesienne i zimowe wieczory polecamy bilard - świetną starą grę towarzyską sięgająca historią XV wieku, która wymaga od gracza precyzji i dokładności oraz dedukcyjnego myślenia. W przeciwieństwie do cymbergaja czy tenisa stołowego jest ‘spokojną’ grą, w której najważniejsza jest precyzja i zachowanie spokoju. A może wolisz zagrać w rzutki? Twój wybór! U nas na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.
Zamknij
pixel