Darmowa dostawa od 500,00 zł

Ławki ze stojakami

( ilość produktów: 8 )

Ławka do ćwiczeń ze stojakiem jest odpowiednim rozwiązaniem dla osób trenujących indywidualnie. Przyrząd ten umożliwia bowiem wykonywanie ćwiczeń samodzielnie, bez pomocy i asekuracji. Stojak umożliwia bezpieczne odłożenie sztangi, bez obaw czy przy odkładaniu upadnie. W naszej ofercie dostępne są regulowane ławki ze stojakami zintegrowanymi tzn. przymocowanymi na stałe do ławeczki. Stabilna konstrukcja i duża wytrzymałość zapewnia bezpieczeństwo i wygodę podczas wykonywania ćwiczeń. Różnorodność produktów jest bardzo duża — możemy wyróżnić ławki pod sztangę oraz z dołączonym modlitewnikiem, a także ławki posiadające wyciągi pionowe, haki lub poręcze do wykonywania pompek. Przy pomocy takich przyrządów bez problemu wykonamy bezpieczny, kompleksowy trening nawet w domowych warunkach.

ławka ze stojakiem

Rodzaje ławek ze stojakami

Wspomniane wyżej rodzaje ławek pozwalają na wykonanie ćwiczeń z uwzględnieniem konkretnych partii ciała. Ławka pod sztangę umożliwia wykonywanie ćwiczeń z użyciem właśnie tego narzędzia. Będzie odpowiednia dla osób, które chcą zbudować swoje mięśnie. Dodatek modlitewnika pozwala dołączyć do ćwiczeń mięśnie ramion, a odciążyć grzbiet. Ławka wyposażona w wyciąg pionowy znacznie urozmaici trening. Pozwala na dołączenie do treningu górnych partii ciała. Hak w ławce ze stojakiem stanowi miejsce dla sztangi, tak aby nie upadła. Poręcze mają za zadanie umożliwić wykonanie pompek na ławce treningowej

 

Co możemy uzyskać ćwicząc z ławeczką ze stojakiem?

Jak na każdej ławce do ćwiczeń i na tej ze stojakiem można w łatwy sposób wyćwiczyć mięśnie ramion, brzucha czy klatki piersiowej. Możliwe jest to dzięki wielu funkcjom tego sprzętu siłowego. Nie ma przeszkód, by robić na nim zwykłe ćwiczenia lub wyciskać mięśnie. Ponadto ten konkretny typ ławki posiada stojak, zapewniający miejsce na sztangę. Taki trening sprawi, że mięśnie będą dużo silniejsze i większe. Polepszeniu ulegnie też samopoczucie ćwiczącego. Sprawi, że będzie pełen energii i wigoru do życia.

 

ławka do ćwiczeń ze stojakiem

 

Zalety posiadania ławki ze stojakiem

Sprzęt siłowy, jakim jest ławka ze stojakiem, umożliwia wykonanie ćwiczeń wybranej partii ciała na siedząco lub leżąco. Dodatkowym atutem jest możliwość treningu z użyciem gryfu z obciążeniem. Nie ma potrzeby angażowania kogoś do asysty. Zaletą jest też wyjątkowo nieduży rozmiar. Z łatwością zmieści się nawet w mieszkaniu o małym metrażu. Wybór ławki ze stojakiem jest gwarancją bezpiecznego treningu. Ćwiczenia mogą być wykonywane bez niepokoju, że sztanga upadnie na ćwiczącego i zrobi mu krzywdę.

 

 

Zapraszamy do zapozna się z ławkami dostępnymi w naszym sklepie TopSlim.

Topslim Artur Palinka DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA Opinie z ekomi-pl.com pixel