Sztangi

( ilość produktów: 41 )

Ćwiczenia ze sztangą to podstawa niemal każdego profesjonalnego treningu siłowego. Jeżeli chcesz rozbudować i wzmocnić mięśnie ramion, klatki piersiowej, pleców, a nawet nóg, odpowiednia sztanga z właściwie dobranym obciążeniem powinna stać się nieodłącznym elementem Twoich codziennych treningów.

W sklepie internetowym TopSlim.pl znajdziesz wysokiej klasy sztangi z obciążeniami gumowanymi, wiele rodzajów profesjonalnych kijów treningowych o zróżnicowanej wadze, a także rozbudowane zestawy treningowe dedykowane profesjonalnym siłowniom czy ośrodkom sportowym. W ofercie naszego sklepu znaleźć można m.in. sztangi proste z obciążeniami gumowanymi, sztangi do Body Pump, zestawy treningowe składające się z gryfów łamanych z obciążeniami (zestawy stałe i w walizce, z możliwością regulacji obciążeń) czy kije treningowe o zróżnicowanej masie, stworzone z myślą o ćwiczeniach kształtujących – idealne do ćwiczeń we wszystkich możliwych płaszczyznach.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na wysokiej klasy sprzęt treningowy i zakupu najwyższej klasy zestawów, w których skład wchodzą różnorodne sztangi z gumowanymi obciążeniami.

Document
IdoSell Shop - Prawdziwe Opinie Klientów
4.46 / 5.00 (52 opinii)
pixel
Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.
Zamknij