Darmowa dostawa od 500,00 zł

Sztangi

( ilość produktów: 54 )

Ćwiczenia ze sztangą to podstawa niemal każdego profesjonalnego treningu siłowego. Jeżeli chcesz rozbudować i wzmocnić mięśnie ramion, klatki piersiowej, pleców, a nawet nóg, odpowiednia sztanga z właściwie dobranym obciążeniem powinna stać się nieodłącznym elementem Twoich codziennych treningów. Na rynku dostępnych jest wiele różnych rodzajów sztang. Wyróżnić można m.in. sztangi proste z obciążeniami gumowanymi, sztangi do Body Pump, zestawy treningowe składające się z gryfów łamanych z obciążeniami (zestawy stałe i w walizce, z możliwością regulacji obciążeń) czy kije treningowe o zróżnicowanej masie. W większości jest to sprzęt siłowy dedykowany profesjonalnym siłowniom lub ośrodkom sportowym. Jeśli budujesz swoją własną siłownię domową, sztanga będzie jej idealnym uzupełnieniem.

 

Rodzaje sztang

 

sztanga z obciążeniem gumowanym

  • sztangi z obciążeniami gumowanymi

Podstawowym narzędziem w treningu siłowym jest sztanga. Ważnym aspektem jest materiał, z którego została wykonana. Dla bezpieczeństwa osoby ćwiczącej należy zaopatrzyć się w sztangę wykonaną z wysokiej jakości stali. Należy zwrócić też uwagę na to, czy sprzęt posiada tzw. część chwytną. Z jej pomocą sztanga nie wyślizgnie się z rąk. Polecana jest w ćwiczeniach mających na celu modelowanie i rzeźbienie ciała.

 

 

sztanga do body pump

 

  • sztangi do Bodu Pump

Body Pump jest to rodzaj ćwiczeń fitness połączony z ćwiczeniami siłowymi i wytrzymałościowymi. Trening wykonywany jest w rytm muzyki. Do jego wykonania konieczne jest posiadanie sztangi do ćwiczeń. Producenci zdecydowali się na stworzenie sztangi dedykowanej tej właśnie aktywności. Ma możliwość regulacji obciążenia. Nadaje się dla osób chcących schudnąć czy też wzmocnić swoje ciało.

 

zestaw z gryfami i obciążeniem

 

  • zestawy z gryfami i obciążeniami

Taki zestaw polecany jest wszystkim, bez względu na płeć. Obciążenie dobierane jest indywidualnie, pod poziom zaawansowania osoby ćwiczącej. Pomaga we wzmocnieniu mięśni i uzyskaniu wymarzonej, smukłej sylwetki. Kształt obciążeń gwarantuje, że sztanga nigdzie nam nie ucieknie i nie zrobi komuś krzywdy.

 

kije treningowe

 

  • kije treningowe

Kije treningowe swoje zastosowanie znajdą podczas treningów kształtujących i funkcjonalnych, Są lżejsze i często krótsze niż zwykła sztanga, co pozwala na wykonanie treningów bardziej dynamicznych. Pomagają też wzmocnić mięśnie górnej partii ciała — głównie ramion. Różnią się od siebie wagą. Idealne są do ćwiczeń we wszystkich możliwych płaszczyznach.

 

Wszystkie wyżej wymienione sztangi znajdą Państwo w naszym sklepie TopSlim. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Topslim Artur Palinka DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA Opinie z ekomi-pl.com pixel