Darmowa dostawa od 500,00 zł

Akcesoria do tenisa stołowego

( ilość produktów: 26 )

Akcesoria do treningu tenisa stołowego są niezbędne do gry w ping ponga. Poza stołem do ping ponga potrzeba również takich akcesoriów jak rakietki i piłeczka. Bez nich gra nie byłaby możliwa. W naszej ofercie posiadamy także pokrowce na rakietki oraz pokrowce na stoły tenisowe. Pokrowce mają za zadanie ochronę przed zanieczyszczeniami. Stanowią także barierę ochronną przed drobnymi uszkodzeniami mechanicznymi. Czytaj więcej: Akcesoria do tenisa stołowego

Akcesoria do ping ponga można podzielić na: niezbędne i takie, które podnoszą komfort użytkowania stołu.

 

Akcesoria niezbędne do gry w tenisa stołowego

  • Rakietki do tenisa,
  • Piłeczki ping pong,
  • Siatka (która zawsze jest w zestawie ze stołem, jednak gdy zajdzie potrzeba, w każdym momencie można ją dokupić).

 

 Akcesoria do gry w ping ponga

 

Rakietka do tenisa stołowego zbudowana jest z deski i dwóch okładzin. W grach międzynarodowych dopuszczalne są tylko czerwono-czarne rakietki. W grze rekreacyjnej kolor jest dowolny. W naszej ofercie dostępne są rakietki o oryginalnym wyglądzie i żywej kolorystyce, jak również te tradycyjne. Mają wygodne rączki i są trwałe. Wybierając odpowiednią rakietkę tenisową, należy zwrócić uwagę na jej przeznaczenie. Rakietki (tak jak stoły tenisowe) mogą być outdoor i indoor. Jeśli rakietka będzie używana na zewnątrz, należy wybrać outdoor. Wykonana jest z materiałów odpornych na działanie czynników atmosferycznych. Nawet gdy zostanie na deszczu - nic się z nią złego nie stanie. Zwykła rakietka indoor po zamoknięciu najprawdopodobniej zaczęłaby się rozklejać. Nie nadawałaby się już do użytku.

 

Piłeczki do ping ponga najczęściej są w zestawie z rakietkami. Mają średnicę 40 mm i są koloru białego lub pomarańczowego. Można także kupić sam zestaw piłeczek (6 szt). 

 

Siatka do ping ponga zawsze jest sprzedawana ze stołem tenisowym. Są jednak sytuacje, że zostanie uszkodzona czy zniszczona. Wtedy należy ją wymienić. Niektóre siatki są dedykowane określonym modelom stołów. Inne są uniwersalne. Przed zakupem warto skontaktować się ze sklepem, by wybrać tą odpowiednią.

 

Akcesoria zwiększające komfort użytkowania stołu tenisowego

  • Pokrowce na rakietki,
  • Pokrowce na stoły do ping ponga.

 

Zarówno pokrowce na rakietki, jak i pokrowce na stoły tenisowe, wykonane są z materiałów wysokiej jakości. Ich zdaniem jest ochrona rakietek/stołów przed czynnikami zewnętrznymi. Chronią je także przed uszkodzeniami mechanicznymi. Pokrowiec na rakietkę dodatkowo ułatwia jej przenoszenie. Gdy zajdzie potrzeba przechowania stołu bilardowego w garażu lub komórce, warto pomyśleć o zakupie pokrowca i założeniu go. Umożliwi to przechowanie stołu w nienaruszonym stanie. 

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą akcesoriów do tenisa stołowego oraz stołów do tenisa.

 

 

Topslim Artur Palinka DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA Opinie z ekomi-pl.com pixel