Darmowa dostawa od 500,00 zł

Huśtawki

( ilość produktów: 13 )

Huśtawka to od zawsze najlepszy sprzęt do zabawy na placach zabaw. Siedzisko zawieszone jest na metalowych prętach lub na grubych linach. Ostatnio, dzięki tzw. bocianim gniazdom, wygodną huśtawkę można cieszyć się w swoim domu. Idealnie wpasowuje się w każde wnętrze, szczególnie pokoju dziecięcego. 

 

 

Huśtawka w domu

W domu, często z tego typu huśtawek korzystają dzieci. Jest to dobry sposób na wyciszenie po szkole/przedszkolu lub przed snem. Bujanie na huśtawce wzmacnia mięśnie, jest pomocne przy nauce utrzymywania równowagi. Dzieci i dorośli mogą cieszyć się z huśtawki w domu nie tylko latem, tak jak jest to w przypadku huśtawki ogrodowej. Jej instalacja w domu to świetna zabawa nawet zimną.   

 

Huśtawka na zewnątrz

Huśtawka na zewnątrz jest prawie w każdym domu, w każdym ogrodzie. Jest także częścią każdego placu zabaw. W ogrodzie huśtawka jest używana przeważnie latem lub w cieplejsze dni w ciągu roku. To nie tylko mile spędzony czas na zabawie, ale także możliwość odpoczynku na świeżym powietrzu, razem z rodziną lub znajomymi.   

 

Zalety huśtawki

Huśtawka to doskonałe narzędzie, które w prosty sposób pozwala na relaks. Nie ma znaczeni czy jesteś duży, czy mały, ponieważ huśtawka nadaje się dla każdego. 

 

Jak wybrać huśtawkę? 

Najważniejsze wyznaczniki w kwestii kupna dobrej huśtawki to:

  • stabilność
  • możliwość przechowywania na zewnątrz
  • łatwe czyszczenie i konserwacja
  • opcja składania
  • szybki i bezproblemowy montaż

 

Topslim Artur Palinka DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA Opinie z ekomi-pl.com pixel