Darmowa dostawa od 500,00 zł

Bramy do siłowni

( ilość produktów: 8 )

Bramy do ćwiczeń są to wielofunkcyjne sprzęty, które mogą stanowić wyposażenie zarówno siłowni profesjonalnej, jak i domowej. Wystarczy mieć tylko trochę wolnej przestrzeni. Pozwalają na trening wszystkich partii mięśni, dzięki czemu w prosty sposób możemy uzyskać wymarzoną sylwetkę. Tego typu stanowisko treningowe zapewnia duży wachlarz możliwości i wykonywanych ćwiczeń. Z pomocą tych nowoczesnych maszyn codzienny trening staje się ciekawy i wymagający. Bramy do siłowni najczęściej składają się z takich elementów jak drążek, linka i wyciąg. Są regulowane i co najważniejsze stabilne oraz wytrzymałe – możemy mieć pewność, że ćwiczenie z użyciem tego urządzenia jest bezpieczne. Jest to idealne rozwiązanie dla prawdziwych kulturystów, a także osób początkujących.

 

brama do ćwiczeń

 

Brama do siłowni — ćwiczenia

Sprzęt siłowy, jakim jest brama do ćwiczeń, daje wiele możliwości, jeśli chodzi o rodzaj treningu. Możliwych jest wiele kombinacji. Przykładowo są to ćwiczenia takie jak:

  • przysiady
  • podciąganie się na drążku
  • spięcia brzucha
  • przyciąganie drążka
  • ściąganie drążka
  • krzyżowanie linek wyciągu
  • unoszenie nóg

 

Efekty używania bramy do ćwiczeń

Brama do ćwiczeń jest tak zbudowana, że można na niej ćwiczyć i rozbudowywać mięśnie całego ciała. Od mięśni ramion, poprzez klatkę piersiową po dolne partie ciała. Takiego rodzaju trening zapewnia szczupłą sylwetkę i umięśnione ciało. Wszystko zależy od tego, jaki cel do osiągnięcia stawia sobie ćwiczący. Zależne też jest to od płci. U mężczyzn mogą to być umięśnione ramiona, barki. Natomiast u kobiet wzmocnione plecy lub nogi. Tym, czym może zaskarbić sobie sympatię u kobiet to wpływ na skórę. Ćwiczenia napinają ją i ujędrniają. Podczas ćwiczeń bardzo się pocimy, a co za tym idzie, toksyny z naszego organizmu się usuwają. Poprawiają również nastrój. Sprawiają, że osoba ćwicząca zapomina co to stres, a na jej twarzy gości uśmiech.

 

W ofercie sklepu TopSlim znajduje się wiele modeli bram do ćwiczeń. Zapraszamy do zakupu.

Topslim Artur Palinka DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA Opinie z ekomi-pl.com pixel