Darmowa dostawa od 500,00 zł

Wyciągi do siłowni

( ilość produktów: 1 )

Wyciągi treningowe to wielofunkcyjne urządzenia przeznaczone do ćwiczeń różnych partii mięśni. Można z nich korzystać zarówno w pozycji stojącej, jak i siedzącej. Wyciąg górny idealnie nadaje się do rozwijania mięśni ramion i grzbietu, natomiast wyciąg dolny służy ćwiczeniu dolnych partii ciała. Solidna konstrukcja oraz najwyższej, jakości stal, z której jest zrobiony przyrząd, gwarantuje bezpieczeństwo i wygodę. Wyciągi do ćwiczeń mogą być montowane do ściany lub sufitu. Zajmują znacznie mniej miejsca niż stacjonarne. Polecane są jako wyciągi do ćwiczeń w domu. Natomiast wyciągi stacjonarne, ze względu na ich duże gabaryty, nadają się do pomieszczeń o większej przestrzeni np. siłowni.

 

wyciąg treningowy górny i dolny

Wyciągi do ćwiczeń — charakterystyka

Wszystkie tego rodzaju sprzęty siłowe, także wyciągi treningowe, powinny być wyprodukowane z wysokiej jakości stali. Materiał ten zapewni stabilność sprzętu i bezpieczeństwo wynikające z jego użytkowania. Ćwicząc na wyciągu dolnym, wykonujesz ćwiczenia mające na celu rzeźbę nóg. Może to być prostowanie lub uginanie nóg. Natomiast wyciąg górny gwarantuje pracę partii ciała takich jak mięśnie pleców, barków, ramion oraz klatki piersiowej. Można to uzyskać, wykonując np. ściąganie drążka. Jeśli chodzi o wyciąg górny mocowany do sufitu, ważne jest, aby zamontować go mocno i dokładnie. Zapewni to ćwiczącego, że podczas treningu nic mu się nie stanie.

 

Ćwiczenia z użyciem wyciągu treningowego

Maszyna treningowa, jaką jest wyciąg do ćwiczeń, pozwala na zróżnicowane treningi. Przykładowe ćwiczenia, jakie można wykonywać na wyciągu treningowym to:

  • wiosłowanie
  • ściąganie drążka
  • uginanie i prostowanie przedramion z uchwytem
  • skręty tułowia na boki

Przed rozpoczęciem treningów należy skonsultować się z trenerem i lekarzem. Trener przekaże jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia, a lekarz wykluczy ewentualne przeciwwskazania.

 

W sklepie TopSlim znajdą Państwo wyciągi górne, dolne lub górne i dolne. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Topslim Artur Palinka DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA Opinie z ekomi-pl.com pixel