Darmowa dostawa od 500,00 zł

Stojaki na akcesoria do ćwiczeń

( ilość produktów: 3 )

Każda siłownia lub klub fitness zaopatruje się w różnego rodzaju sprzęty. Jest to podstawa dla takiego typu miejsc. Do wielu maszyn potrzebne są też dodatki, np. gryfyakcesoria do atlasów lub akcesoria fitness, np. skakanki czy platformy wibracyjne. Zaopatrując się w tak dużą ilość sprzętu, po pewnym czasie może okazać się, że brakuje na nie miejsca. Dobrym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest zakup stojaków na sprzęty. Uniwersalny stojakiem, do wyposażenia maszyn, będzie stojak na akcesoria do ćwiczeń. Wszystkie dodatkowe akcesoria używane na sprzętach siłowych i fitness będą miały swoje miejsce. Korzystanie z siłowni stanie się przyjemne i wygodne.

stojak na akcesoria do ćwiczeń

Jak wybrać dobry stojak na akcesoria do ćwiczeń?

Stojak na akcesoria do ćwiczeń przede wszystkim powinien być wykonany z dobrej jakości stali. Zagwarantuje to bezpieczne korzystanie ze sprzętu. Powinien też posiadać wszelkiego rodzaju drążki, haczyki, uchwyty, tak aby można było powiesić lub odłożyć sprzęt po skończonym treningu. Istotnym jest również ich ilość. Wyznacza, ile dodatków będzie można pomieścić. Dopuszczalne obciążenie określa jaką wagę sprzętu udźwignie stojak. Ważne jest, aby to wiedzieć, ponieważ w ten sposób odpowiednio o niego dbamy.

 

TopSlim oferuje Państwu stojaki na akcesoria do ćwiczeń wykonane z wysokiej jakości materiałów, Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem sklepu.

Topslim Artur Palinka DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA Opinie z ekomi-pl.com pixel