Darmowa dostawa od 500,00 zł

Stojaki pod sztangę

( ilość produktów: 12 )

Trening ze sztangą można wykonywać zarówno w siłowni profesjonalnej, jak i domowej, ze względu na niewielkie wyposażenie. Ponadto, stojaki zapewnią ład i porządek, a co za tym idzie przyjemność ze spędzania czasu na aktywności fizycznej. Niezbędna jest jedynie sztanga, ławeczka treningowa i stojak pod sztangę oraz obciążenie. Już najprostsze stojaki do ćwiczeń posiadają regulację wysokości, dzięki czemu w łatwy sposób można dostosować przyrząd do osoby. Z kolei solidna i wytrzymała konstrukcja zapewnia przede wszystkim bezpieczeństwo i komfort podczas treningu. Jeśli jesteś zafascynowany kulturystyką, ten sprzęt jest stworzony dla Ciebie. Ćwicząc na nim, Twoja sylwetka może zmienić się diametralnie. Nadaje się do ćwiczeń takich jak przysiady lub wyciskanie.

stojak pod sztangę

Rodzaje stojaków pod sztangę

 

Stojaki pod sztangę podzielić można na stojaki z asekuracją i bez asekuracji. Regulowane haki asekuracyjne gwarantują ochronę podczas ćwiczeń barków lub przysiadów ze sztangą. Stojaki do przysiadów ze sztangą to najnowszy model tych przyrządów, pozwalający na trening górnych partii mięśni oraz nóg. Co więcej, możliwe jest wykonanie treningu samodzielnie. Nie potrzebna wtedy jest osoba asekurująca ćwiczącego. Takiej możliwości nie daje już stojak bez asekuracji.

 

Co powinien mieć dobry stojak pod sztangę?

  • możliwość regulacji wysokości — ułatwi to korzystanie osobom o różnym wzroście, każdy będzie mógł wysokość dopasować pod siebie indywidualnie
  • wysoką maksymalną wytrzymałość — pozwoli na trzymanie wielu sztang o różnej wadze
  • stojak z gumowymi stopkami na nogi — odpowiednio zabezpieczy podłoże, na którym stoi stojak i zapewni mu stabilność.

 

W ofercie sklepu TopSlim znajdą Państwo stojaki pod sztangi do użytku domowego oraz do profesjonalnych siłowni.

Topslim Artur Palinka DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA Opinie z ekomi-pl.com pixel