Darmowa dostawa od 500,00 zł

Ławki uniwersalne

( ilość produktów: 34 )

Ławki uniwersalne umożliwiają trening większości górnych partii mięśni: brzucha, barków, grzbietu i klatki piersiowej. Jest to sprzęt siłowy, który nadaje się do siłowni i klubów fitness, jak i do użytku domowego. Solidne wykonanie oraz wytrzymała tapicerka zapewniają bezpieczeństwo i wygodę. Zaletą ławki treningowej uniwersalnej jest możliwość wykonywania na niej wielu ćwiczeń. Urządzenie to cechuje funkcjonalność i jednocześnie nieskomplikowana konstrukcja. Dzięki temu ławka jest prosta do złożenia. O zakupie tego rodzaju ławki do ćwiczeń mogą pomyśleć osoby, które dopiero rozpoczynają przygodę z aktywnością fizyczną.

 ławka uniwersalna do ćwiczeń

Zalety ławki uniwersalnej do ćwiczeń

Ćwiczenia można wykonywać w różnych pozycjach np. na płasko, na siedząco, z uniesioną lub opuszczoną głową. Co więcej, do treningu można włączyć hantle lub sztangę. Pozwala to na pracę i rzeźbę wielu mięśni jednocześnie. Regulowane pozycje siedziska umożliwiają wykonanie różnego rodzaju ćwiczeń. Aktywność wykonywana na ławce treningowej w znacznym stopniu poprawia kondycję fizyczną oraz postawę i koordynację ruchową. Hormony szczęścia, wydzielane podczas treningów, dodadzą energii i kolorytu do dość często szarej rzeczywistości.

 

Dla kogo ćwiczenia na ławce uniwersalnej

Jeśli jesteś osobą już długo aktywną fizycznie, posiadanie ławeczki pomoże Ci dodatkowo wzmocnić i wyrzeźbić mięśnie. Ławka może też być używana przez osoby dopiero zaczynające swoją przygodę ze sportem. Należy jednak pamiętać, aby na początku nie przesadzić i się nie przetrenować. Takie treningi najlepiej zacząć pod opieką profesjonalisty. Jeżeli zależy Ci na pięknej i smukłej sylwetce, ławka treningowa będzie w sam raz dla Ciebie. Gdybyś zechciał zgłębić swoją wiedzę dotyczącą ławek uniwersalnych, zapraszamy do zapoznania się z naszym poradnikiem.

 

ławka treningowa

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ławek treningowych uniwersalnych w naszym sklepie sportowym TopSlim.

Topslim Artur Palinka DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA Opinie z ekomi-pl.com pixel