Darmowa dostawa od 500,00 zł

Stojaki i wózki na obciążenia

( ilość produktów: 12 )

Stojaki i wózki na obciążenia są niezbędnym elementem każdej siłowni. Bałagan na salce treningowej jest czymś niedopuszczalnym. Po pierwsze — fatalnie o nas świadczy, po drugie — trening w takich warunkach nie jest komfortowy, i po trzecie — najważniejsze — jest niebezpieczny. Dlatego warto mieć stojak, dzięki któremu wszystkie obciążenia będą skupione w jednym miejscu. Nie będziesz już miał problemu ze znalezieniem odpowiedniego obciążenia, co zwiększy komfort ćwiczeń oraz wpłynie na wzrost Twojego bezpieczeństwa.

stojaki i wózki na obciążenia

Budowa stojaków i wózków na obciążenia

Stojaki i wózki na obciążenia różnią się między sobą w wielu kwestiach. Każdy z nich posiada inne specyfikacje. Wózki na obciążenia posiadają koła, co pozwala na łatwe zmienianie mu miejsca docelowego. Stojak już takiego udogodnienia nie posiada. Niektóre stojaki na obciążenia mają specjalne uchwyty do odkładania sprzętu. Stojaki i wózki na obciążenia są dostępne o różnym obciążeniu maksymalnym, od 200 kg do nawet 800 kg. Jeśli chodzi o ilość miejsc na sprzęt, zależne jest to od modelu. Jeden stojak bądź wózek pomieści nawet do 10 sztuk obciążeń. Każdy z uchwytów może udźwignąć nawet do 20 kg obciążenia. W większości przypadków pełnią funkcję wózka lub stojaka na obciążenia olimpijskie, gryfy lub sztangi.

 

Profesjonalny sklep internetowy TopSlim w swoim asortymencie posiada stojaki i wózki na obciążenie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Topslim Artur Palinka DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA Opinie z ekomi-pl.com pixel