Darmowa dostawa od 500,00 zł

Akcesoria bilardowe

( ilość produktów: 20 )

Akcesoria bilardowe są niezbędne do gry lub w znaczny sposób poprawiające jej jakość. Najczęściej, przy zakupie stołu bilardowego komplet niezbędnych akcesoriów otrzymuje się jako dodatek do stołu. Jednak często trzeba dokupić dodatkowe akcesoria. Niektóre mogą ulec zniszczeniu, inne są potrzebne po to, by gra była bardziej komfortowa. Czytaj więcej: Akcesoria bilardowe

 

 

W naszej ofercie dostępnych jest wiele akcesoriów bilardowych. Jedne są niezbędne do gry, inne poprawiają jej komfort lub pomagają w ich prawidłowym utrzymaniu, a jeszcze inne np. umożliwiają jego bezpieczne przechowywanie. 

 

 Akcesoria do gry w bilard

 

Akcesoria bilardowe niezbędne do gry:

  • Kij bilardowy - dostępne są kije bilardowe 1-częściowe oraz 2-częściowe. Kije dwuczęściowe są skręcane, przez co prostsze w przenoszeniu. Kije różnią się także długością. Dostępne są kije krótkie przeznaczone dla dzieci, oraz kije bilardowe standardowe. Krótkie kije bilardowe mają długość już od 100 cm. Standardowe kije mają ok. 150 cm długości. 
  • Bile - dostępne są komplety bil, które umożliwiają grę w bilarda. Cena za komplet bil nie jest wygórowana. Można go nabyć już od 80 zł/komplet.
  • Trójkąt bilardowy - potrzebny jest do rozpoczęcia gry. Ułożone są w nim bile, które należy rozbić. Bez trójkąta rozpoczęcie gry byłoby nie lada wyzwaniem. 

 

Akcesoria bilardowe poprawiające komfort gry:

  • Wieszak/stojak na kije bilardowe - to akcesorium jest bardzo ważne. W prawdzie gra bez niego jest możliwa, jednak jego posiadanie w znaczny sposób podnosi komfort. Pomaga zachować porządek w pomieszczeniu gry. 
  • Lampa bilardowa - doskonale sprawdza się w pomieszczeniu gry. Posiada żarówki, które w odpowiedni sposób oświetlają pole gry. Oczywiście, można korzystać ze zwykłego oświetlenia, jednak lampa bilardowa z odpowiednimi żarówkami jest gwarancją odpowiedniego strumienia światła padającego na stół do bilarda, a co za tym idzie większego komfortu gry.

 

Akcesoria bilardowe umożliwiające dbanie o stół bilardowy i bezpieczne przechowywanie:

  • Szczotka do sukna - służy do czyszczenia suka i codziennej pielęgnacji. Dbanie o sukno jest bardzo ważne, ponieważ dzięki konserwacji nie straci swoich właściwości. Przez to może służyć przez długi czas.
  • Pokrowiec - zabezpiecza stół bilardowy przed takimi czynnikami jak wilgoć, kurz itp. Chroni go także przed drobnymi uszkodzeniami mechanicznymi. 

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą akcesoriów bilardowych dostępnych w TopSlim.pl

Topslim Artur Palinka DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA Opinie z ekomi-pl.com pixel