Piłkarzyki

( ilość produktów: 75 )

Piłkarzyki to przede wszystkim rozrywka w towarzystwie przyjaciół połączona ze zdrową rywalizacją i beztroską zabawą. Umożliwia nam przeniesienie emocji ze stadionów do swoich domów. Przeznaczona jest zarówno dla dorosłych jak i najmłodszych. Stół piłkarski możemy ustawić dosłownie wszędzie - nie zajmuje zbyt wiele miejsca. Typowy ma około 110 cm długości i 75 cm szerokości. Można również spotkać się z wersjami stołu dla dzieci, które są jeszcze mniejsze. Jest to idealny sposób na spędzenie wolnego czasu z najbliższymi. Kupując stół do piłkarzyków zapewnimy sobie i najbliższym wiele godzin dobrej zabawy. Czytaj więcej: Piłkarzyki

Stoły do piłkarzyków dostępne w naszej ofercie odznaczają się solidną budową, co staje się szczególnie ważne w przypadku najbardziej zażartej rywalizacji. Zarówno rączki, jak i cała maszyna zostały wykonane z materiałów o podwyższonym standardzie wytrzymałości, a sama konstrukcja oparta o solidny stelaż. Dzięki temu rurki nie wykrzywiają się, prowadnice pozostają na swoim miejscu, a stół nie chwieje podczas gry. Warto dodać, że aby ułatwić rozgrywkę, piłkarzyki zostały wyposażone w szereg udogodnień. Jednym z nich jest specjalny system odprowadzania piłek, dlatego po straconym golu, można szybko wznowić rozgrywkę. Zachęcamy do skorzystania z szerokiej oferty różnego rodzaju piłkarzyków dostępnych w ofercie sklepu Topslim.pl.

Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.
Zamknij
pixel