Darmowa dostawa od 500,00 zł

Trampoliny ogrodowe

( ilość produktów: 6 )

Trampolina ogrodowa jest jednym z rodzajów trampolin dostępnych na rynku. Aby pozwolić sobie na zakup takiego sprzętu fitness, wystarczy mieć miejsce na podwórku. Obecnie, na co drugiej działce możemy znaleźć trampolinę. Cieszy się bardzo dużą popularnością. W dużej mierze trampoliny kupowane są przez rodziców dla dzieci, ale korzystać z niej może i duży, i mały. Wtedy należy uważnie przyjrzeć się maksymalnemu obciążeniu trampoliny. Jej zakup może okazać się świetnym pomysłem. Każde dziecko ucieszy się z posiadania własnej trampoliny.

 

trampolina ogrodowa dla dzieci

 

Jak bezpiecznie korzystać z trampoliny ogrodowej dla dzieci?

Najbezpieczniej jest korzystać z trampoliny pod okiem dorosłego. Należy pamiętać, że w czasie skakania dziecko nie powinno jeść ani pić. Zapobiegnie to nieszczęśliwemu wypadkowi. Dzieci powinny wchodzić pojedynczo. Inaczej mogą się ze sobą zderzyć. Po zabawie, przy wchodzeniu nie wolno wyskakiwać. W zestawach zazwyczaj dołączane są przeznaczone do tego drabinki. Oczywiste jest, że trampolina ogrodowa, na której bawią się dzieci, musi mieć specjalną siatkę zabezpieczającą. Rodzic powinien ostrzec dziecko, że skakanie na główkę lub robienie innych akrobacji jest bardzo niebezpieczne. 

 

Trampolina ogrodowa — jakie efekty można uzyskać?

  • poprawisz układ krążenia
  • zgubisz zbędne kilogramy
  • chociaż na chwilę zapomnisz o dorosłym życiu

 

Korzyści ze skakania na trampolinie ogrodowej

Przede wszystkim, jest to bardzo pomysłowa praktyka przeciwdziałająca otyłości wśród dzieci. Wspaniale bawiące się dziecko, nie jest świadome tego, że poprzez skakanie, chudnie i wzmacnia swoją kondycję. Starszym może pomóc w tym samym. Skacząc na trampolinie, trzeba pamiętać o utrzymaniu równowagi. Związane jest to z charakterystycznym podłożem trampoliny. Wzmocni to formę organizmu. Wykonując ćwiczenia na dworze, mózg łatwo się dotlenia i lepiej pracuje. Ta aktywność fizyczna łączy ze sobą przyjemne z pożytecznym.

 

Jakie ćwiczenia można wykonywać na trampolinie ogrodowej?

  • skoki
  • bieg
  • pajacyki
  • przysiady

 

W sklepie TopSlim znajdą Państwo trampoliny ogrodowe. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Topslim Artur Palinka DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA Opinie z ekomi-pl.com pixel