Darmowa dostawa od 500,00 zł

Zestawy olimpijskie

( ilość produktów: 14 )

Zestawy olimpijskie do sztangi to dobry zakup w przypadku profesjonalnych i komercyjnych siłowni. Każdy trenujący dobiera ciężar pod swoje możliwości, dlatego jest tak ważne, aby można było, w czym wybierać i móc ćwiczyć nie robiąc sobie krzywdy. Obciążenia używane są przede wszystkim przez kulturystów. Ich treningi muszą być wymagające i ciężkie. Stopniowe zwiększanie ciężarów jest konieczne do zwiększania siły mięśniowej sportowca. Posiadając zestaw obciążenia olimpijskiego, można intensyfikować swój trening. Są to komplety talerzy o różnych wymiarach i wagach, co pozwala na maksymalne wyposażenie. Dzięki tym dodatkom trening staje się w pełni efektywny i zadowalający, nawet dla najbardziej wymagających użytkowników.

zestawy obciążeń olimpijskich

Specyfikacja zestawów obciążeń olimpijskich

Dostępne są różnego rodzaju zestawy talerzy olimpijskich. Różni je:

  • materiał wykonania — zazwyczaj są to obciążenia gumowane (absorbuje uderzenia), stalowe (nie ścierają się, są odporne na korozje), żeliwne (najtrwalsze ze wszystkich)
  • ilość sztuk w zestawie — może zawierać nawet 20 sztuk krążków
  • waga zestawu — jest to zależne od wagi każdego z talerzy, które mogą ważyć od 2,5 kg do 25 kg

Od zestawów obciążeń standardowych różni je rozmiar otworu. W tych standardowych wynosi on od 25 do 30 mm, a talerze olimpijskie powinny mieć otwór o wielkości 50 mm. Obciążenia zawierają praktyczne uchwyty, które ułatwiają podnoszenie krążków oraz wykonywanie wielu dodatkowych ćwiczeń. Ponadto pozwalają na szybką zmianę ciężaru na gryfie. Trening jest więc bezpieczny i wygodny. 

 

Sklep TopSlim w swoim asortymencie posiada zestawy obciążeń olimpijskich. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Topslim Artur Palinka DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA Opinie z ekomi-pl.com pixel