Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Maszyny na barki

( ilość produktów: 4 )

Maszyny do barków przeznaczone są do treningu mięśni barków oraz dodatkowo klatki piersiowej. Sprzęt ten charakteryzuje się mocną i stabilną konstrukcją. Regulacja pozwala na dopasowanie urządzenia do wzrostu użytkownika oraz umożliwia mnogość wykonywanych ćwiczeń. Pozwala na maksymalne rozciąganie i spinanie mięśni ramion, barków i klatki piersiowej, dzięki czemu ćwiczenia są bardzo efektywne. Trening na tego typu urządzeniu sprosta każdym wymaganiom sportowca, a nawet kulturysty. Maszyny do wypychania na barki i klatkę piersiową są popularne w profesjonalnych siłowniach, ale mogą również spełniać swoje funkcje w siłowniach domowych.

maszyna na barki

Maszyny na barki — specyfikacja

Jak każda maszyna treningowa, tak i ta do ćwiczeń barków, musi być wykonana z wysokiej jakości materiałów. Rękojeści powinny być antypoślizgowe, aby zapewnić maksymalnie komfortowe warunki do wykonywania ćwiczeń. Treningi na maszynie na barki odbywają się w pozycji siedzącej. Dlatego też siedzisko urządzenia musi być wykonane tak, aby zapewnić wygodę ćwiczącemu. Regulacja siedziska i oparcia pozwala dostosować sprzęt pod indywidualne preferencje, np. wzrost lub budowa ciała. Ponadto, obciążenie urządzenia zazwyczaj jest regulowane. Pozwala to na dostosowanie sprzętu ze względu na poziom zaawansowania osoby ćwiczącej.

Efekty ćwiczeń na maszynie na barki

  • zwiększona siła mięśni
  • bardziej wyrzeźbione mięśnie barków
  • praca konkretnej partii ciała
  • rozbudowa obręczy barkowej

 

TopSlim w swoim asortymencie posiada maszyny na barki. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu.

Topslim Artur Palinka DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA Opinie z ekomi-pl.com
Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.
Zamknij
pixel