Darmowa dostawa od 500,00 zł

O firmie

TopSlim to polska firma założona w 2014 roku, specjalizująca się w sprzedaży sprzętu fitness. Nasza działalność skupia się na dostarczaniu klientom wysokiej jakości sprzętu do ćwiczeń, który pozwoli na skuteczną i bezpieczną pracę nad poprawą kondycji fizycznej.

W naszej ofercie znajdują się różnorodne produkty, takie jak bieżnie, rowery treningowe, orbitreki, steppery, maszyny do treningu siłowego, hantle, kettlebell'e oraz wiele innych akcesoriów fitness. Dostarczamy sprzęt do domowych siłowni, klubów fitness, szkół, ośrodków rehabilitacyjnych oraz firm.

Jako firma z polskim rodowodem, zależy nam na zadowoleniu naszych klientów. Dlatego oferujemy korzystne warunki zakupu, szybką i bezpieczną dostawę oraz fachową obsługę. Nasza zespół jest zawsze gotowy, aby pomóc w doborze odpowiedniego sprzętu do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

W TopSlim kładziemy nacisk na jakość naszych produktów i usług, dlatego współpracujemy tylko z renomowanymi producentami sprzętu fitness. Nasza działalność przyczynia się do popularyzacji zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej w społeczeństwie. Jesteśmy dumni, że możemy przyczynić się do poprawy jakości życia naszych klientów.

TopSlim Artur Palinka
Zamojska 139
23-400 Biłgoraj
(POLSKA)
NIP: 918-198-95-50
REGON: 061712670
Nasz bank: Alior Bank
Numer konta do wpłat: 33 2490 0005 0000 4500 2883 7205
SWIFT: ALBPPLPW

 

Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej TopSlim

Topslim Artur Palinka DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA Opinie z ekomi-pl.com pixel