Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Piłka nożna

( ilość produktów: 4 )

Piłka nożna bez wątpienia jest jednym z najbardziej lubianych sportów drużynowych. Wiernymi fanami i graczami są zarówno dzieci, młodzież, jaki dorośli. Gry zespołowe doskonale wpływają na rozwój dzieci. Ważne zatem jest, by umożliwić im tę formę sportu. By trenować, należy zaopatrzyć się w bramki treningowe. Czytaj więcej: Piłka nożna

Bramki piłkarskie pozwalają na trening gry w piłkę nożną. Dzięki nim można rozgrywać turnieje, czy tez ćwiczyć strzały "jeden na jednego". 

 

Bramki do piłki nożnej rodzaje:

  • profesjonalne,
  • amatorskie,
  • ogrodowe,
  • przeznaczone do montażu wewnątrz,
  • przenośne,
  • składane,
  • samorozkładające się.

 Piłka nożna w ogordzie

 

Profesjonalne bramki do piłki nożnej to bramki, które montuje się na profesjonalnych boiskach sportowych. Mają wymiary 7,32 m x 2,44 m. Bramki takie powinny posiadać atest FIFA I PZPN.

 

Amatorskie bramki piłkarskie mają różne wymiary. Mogą być przeznaczone do montażu wewnątrz, jak i na zewnątrz. Bramki treningowe zewnętrzne to bramki ogrodowe. Zazwyczaj są niewielkich rozmiarów. Przeznaczone są głównie do zabawy z dziećmi. Bramki dla dzieci są lekkie, przenośne i bardzo komfortowe w użytkowaniu. W każdej chwili można przestawić bramkę, by np. słońce nie raziło bramkarza. Są doskonałym pomysłem na spędzanie aktywnie wolnego czasu lub gdy do pociech przyjdą koledzy. Bardzo często również rodzice angażują się w taką grę, co jeszcze bardziej zaciska więzi z pociechami i sprawia radość najmłodszym. Bramki treningowe przeznaczone do montażu wewnątrz to wszelkie bramki montowane w salach i halach sportowych. Przeznaczone są do regularnych rozgrywek. Ich wymiary różnią się od siebie. Wielkość wybiera się na podstawie wymiarów boiska, a niekiedy ze względu na wiek graczy. 

 

Przenośne i składane bramki treningowe są odpowiednie wówczas, gdy nie ma dla nich wyznaczonego jednego miejsca. Opcja ich złożenia jest również przydatna w celu przechowywania (np. na okres zimowy).

 

Bramki samorozkładające się sprawdzają się doskonale w ogrodzie. Oszczędzają czas i wystarczy chwila, by można zacząć rozgrywkę.

 

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą bramek treningowych dostępnych w TopSlim.pl.

Topslim Artur Palinka DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA Opinie z ekomi-pl.com
Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.
Zamknij
pixel