Stoły tenisowe

( ilość produktów: 39 )

Tenis stołowy jest to popularna dyscyplina sportowa, w którą zagrać mogą dzieci i dorośli. Jest to szybka gra, wymagająca od zawodników dużej sprawności . Jest to dobry sposób na ćwiczenie refleksu i  poprawę koordynacji ruchowej. Sprzęt do tenisa stołowego stanowi stół z siatką, rakietki i piłeczki. Profesjonalny stół posiada powierzchnię 2,74 x 1,525 metra i wysokość 0,76 metra. 

Oferujemy stoły do tenisa, które są proste i niedrogie. W naszym sklepie znajdują się również te o wyższym standardzie. Posiadają one system składania, kółka transportowe (pozwalające na przemieszczanie stołu), wodoodporne blaty (umożliwiające grę na świeżym powietrzu), kieszenie na piłki oraz możliwość składania stołu na pół (pozwala na grę jednej osobie). Wszystkie te cechy zwiększają komfort i przyjemność gry. Ponadto posiadamy stoły mające ciekawy design - z różowym, szarym lub niebieskim blatem.  Adidas Tenis Stołowy

Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.
Zamknij
pixel