Darmowa dostawa od 500,00 zł

Jacuzzi

( ilość produktów: 27 )

Jacuzzi dmuchane to doskonała forma relaksu, domowego SPA lub zapewnienie komfortu dla ciała oraz ducha. Z takiego udogodnienia może korzystać cała rodzina - zarówno dorośli, jak i dzieci. W porównaniu do basenów ogrodowych, jacuzzi dmuchane jest bardziej stabilne i solidne.

Pierwsze jacuzzi zostało wyprodukowane w 1970 roku. Miało za zadanie łagodzić bóle spowodowane reumatoidalnym zapaleniem stawów. Obecnie Ci którzy regularnie korzystają z dobrodziejstwa jacuzzi, bardzo sobie chwalą jego prozdrowotne efekty.

 

dmuchane jacuzzi do ogrodu

 

Zalety jacuzzi

  • jacuzzi dmuchane może być używane przez cały rok, zarówno przez dorosłych, jak i dzieci
  • hydromasaż lub działanie dysz wodnych dobrze działa na mięśnie i stawy
  • możliwość przenoszenia jacuzzi pompowanego
  • mało skomplikowany montaż
  • możliwość podgrzewania wody (szczególnie ważna podczas chłodniejszych dni)

 

Gdzie umieścić dmuchane jacuzzi?

Dmuchane jacuzzi można używać na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Najlepiej jest umieścić je pod zadaszeniem, blisko wejścia. Jacuzzi dmuchane posiada filtr, który oczyszcza wodę, ale ten sposób zapewni, że do wody nie wpadną różne większe zanieczyszczenia takie jak np. liście. W chłodniejsze dni bliskie wejście do domu uchroni przed nadmiernym wyziębieniem organizmu. Warto także pamiętać, że taki zbiornik wraz z wodą waży bardzo dużo. To oznacza, że podłoże musi być stabilne, tak aby wytrzymało spore obciążenie. Istotne jest także, aby powierzchnia była odpowiednio wypoziomowana. Krzywe podłoże sprawi, że całość konstrukcji nie będzie stabilna, a woda przechyli się na jedną stronę.

 

Co wziąć pod uwagę wybierając jacuzzi dmuchane?

  • wymiar - przed zakupem zalecane jest dokładne wymierzenie miejsca przeznaczonego na jacuzzi, tak aby zmieściło się w wybranym miejscu.
  • liczba miejsc - jacuzzi pompowane może występować w 4- lub 6-osobowej wersji. 
  • kształt - jacuzzi dmuchane ma także różne kształty - głównie koła lub kwadratu. 
  • dodatkowe funkcje - urozmaiceniem podczas przesiadywania w jacuzzi mogą być hydromasaż lub dysze wodne, dodatkowe oświetlenie LED czy mata chroniąca wodę w jacuzzi dmuchanym.
  • cena - cena jacuzzi dmuchanego waha się od 2000 zł do 5000 zł.

 

 

jacuzzi dmuchane

 

 

Dmuchane jacuzzi do użytku wewnątrz lub w ogrodzie jest zdecydowanie dobrym wyborem, jeśli cenisz sobie spokój i prywatność. Czas spędzony wspólnie z rodziną lub przyjaciółmi, czy odprężenie w wodzie z bąbelkami jest to coś, czego potrzebuje każdy z nas. Robiąc zakupy w sklepie TopSlim stawiasz na solidność i trwałość naszych produktów. 

Topslim Artur Palinka DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA Opinie z ekomi-pl.com pixel