Darmowa dostawa od 500,00 zł

Meble ogrodowe

( ilość produktów: 15 )

Czas kiedy przyroda budzi się do życia to idealny moment, aby zacząć dbać o to jak wygląda nasz ogród. Zaczynamy wtedy sprzątać teren wokół domu, sadzić kolorowe kwiaty, myśleć o wyglądzie tarasu lub balkonu. Odpoczynek po pracy lub wypicie gorącej kawy bądź herbaty o poranku na świeżym powietrzu jest czymś, co przywołuje miłe uczucia. Może okazać się, że jeszcze przyjemniej jest usiąść na wygodnym fotelu wiszącym lub hamaku, i to z tego miejsca podziwiać to wszystko co jest piękne.   

 

Hamaki

Leżenie na hamaku to idealny sposób na relaks. Bujanie hamaka idealnie odpręża po ciężkim dniu. Jest to miejsce do relaksu z książką, do drzemki lub podziwiania zachodu słońca. Jest uniwersalny, gdyż można zawiesić go w ogrodzie, pomiędzy drzewami lub na tarasie. Sprawdza się w wypoczynku na leżąco.

 

Krzesło brazylijskie

Krzesło brazylijskie jest rodzajem hamaka. Od klasycznego różni je przeznaczenie - hamak służy do leżenia, natomiast krzesło brazylijskie do siedzenia. Możliwe jest korzystanie z niego wszędzie tam, gdzie tylko jest na nie miejsce - w ogrodzie, na balkonie lub w domu. Należy pamiętać, że zaczep do krzesła brazylijskiego powinien być przymocowany do stabilnej konstrukcji, tak aby jego użytkowanie było bezpieczne. 

 

krzesło wiszące

 

Bocianie gniazda

Tego typu mebel ostatnio stał się hitem. Używany jest nie tylko na zewnątrz, ale podobnie jak krzesło brazylijskie, świetnie "odnajduje się" we wnętrzach szczególnie w pokojach dziecięcych. Bocianie gniazdo swoją nazwę zawdzięcza temu, że kształtem nieprawdopodobnie przypomina gniazdo budowane przez bociany. Tak jak w przypadku krzesła brazylijskiego, podczas montowania bocianiego gniazda ważny jest odpowiedni montaż. 

 

bocianie gniazdo

 

W ofercie naszego sklepu TopSlim znajdą Państwo meble ogrodowe, które umilą czas spędzony w tej części domu. Zapraszamy do kontaktu oraz do zapoznania się z ofertą.

Topslim Artur Palinka DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA Opinie z ekomi-pl.com pixel