Darmowa dostawa od 500,00 zł

Zasady dotyczące zwrotów

Uprawnienie do odstąpienia od umowy
 

  1. Klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego, przysługuje – na podstawie przepisów prawa – prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 14 dni i wysyłając je na adres topslim@topslim.pl lub TopSlim ul. Zamojska 139, 23-400 Biłgoraj. 
  2. Termin 14-dniowy liczy się od dnia, w którym nastąpiło dostarczenie Towaru. 
  3. Prawo do odstąpienia od umowy przez konsumenta jest wyłączone w przypadku: towarów (usług) wykraczających poza standardową ofertę sklepu, przygotowanych na specjalne zamówienie klienta i dostosowanych do jego indywidualnych potrzeb;  
  4. W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Zakupiony towaru należy zwrócić na poniższy adres: TopSlim, ul. Zamojska 139, 23-400 Biłgoraj. 
  5. Zwracany przez Klienta Towar powinien zostać opakowany w odpowiedni sposób, zapewniający brak uszkodzeń przesyłki w trakcie transportu. 
  6. Koszt opakowania i odesłania towaru ponosi Klient; w przypadku gdy zwracany towar ze względu na swój charakter nie może zostać w zwykłym trybie odesłany pocztą to koszt odebrania przez sprzedawcę wynosi 450 PLN.
Topslim Artur Palinka DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA Opinie z ekomi-pl.com pixel