Darmowa dostawa od 500,00 zł

Stojaki na powerbag

( ilość produktów: 2 )

Obecnie bardzo popularnym staje się trening z workiem nazywanym powerbag. Są to worki z różnego rodzaju wypełnieniem stanowiącym obciążenie. Może to być piasek lub nawet woda. Ćwiczenia z powerbag mają dobry wpływ na równowagę ciała. Kluby fitness i siłownie chętnie zaopatrują się w worki w związku z cieszącym się zainteresowaniem wśród ćwiczących. Duża ilość sprzętu powoduje nieład, dlatego ośrodki sportowe powinny zaopatrzyć się w stojaki. Specjalnie wyprodukowane stojaki na powerbags gwarantują, że worki nie będą walać się po siłowni. Wreszcie zawita tam ład i porządek. Takie rozwiązanie ma też wpływ na bezpieczeństwo osób ćwiczących. Żaden sprzęt nie spadnie i nie spowoduje krzywdy.

stojak na powerbags

Jaki stojak na powerbag wybrać?

Stojak na worki ma postać słupka z półkami do odkładania worków. Na jednym takim stojaku można zmieścić nawet 12 worków. Nie są za wysokie, więc każdy bez względu na wzrost czy płeć będzie mógł sięgnąć po powerbag. Mocna stalowa konstrukcja zapewnia stabilność i wytrzymałość sprzętu. Ponadto, konstrukcja takiego stojaka powinna być stabilna, tak aby nie stanowić zagrożenia dla użytkowników. Nie może się chwiać.

 

W asortymencie profesjonalnego sklepu sportowego TopSlim znajdą Państwo stojaki na powerbags. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Topslim Artur Palinka DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA Opinie z ekomi-pl.com pixel