Darmowa dostawa od 500,00 zł

Torby do ćwiczeń

( ilość produktów: 25 )

Profesjonalny worek do ćwiczeń to alternatywa dla tradycyjnej piłki lekarskiej, a także jeden ze sposobów na zastąpienie lub uzupełnienie treningu zwyczajowo realizowanego przy pomocy sztangikettlebells czy hantli. Stanowią świetne uzupełnienie treningu siłowego i wytrzymałościowego. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Każda z toreb treningowych posiada uchwyty. Dlatego też podczas treningu można je łapać i rzucać. Dostępne są w wielu wariantach wagowych i kolorystycznych. Często spotykane są na siłowniach lub w klubach fitness. Bardzo dobrze sprawdzą się też podczas ćwiczeń w domowym zaciszu.

 

torba do ćwiczeń na wodę

 

Rodzaje toreb do ćwiczeń

Worki treningowe do ćwiczeń różnią się między sobą nie tylko wagą lub kolorem, ale również wypełnieniem. Z dostępnych na rynku toreb do ćwiczeń, wyróżnić możemy:

  • torbę do ćwiczeń wypełnioną wodą — zazwyczaj w tego rodzaju workach środek ciężkości jest zmienny
  • torbę do ćwiczeń wypełnioną piaskiem — ciężar zazwyczaj jest rozmieszony równomiernie, a sprzęt nie ulega odkształceniu

Czynnik, jakim różnią się obie torby, czyli wypełnienie jest dość istotne, m.ni. określa ciężkość worka do ćwiczeń. Pozwala na dobór sprzętu siłowego pod indywidualne potrzeby oraz poziom zaawansowania osoby ćwiczącej.

 

Trening z workiem treningowym — efekty

  • silne mięśnie
  • praca wielu mięśni jednocześnie
  • większy zakres ruchów
  • lepsza kondycja i wydolność organizmu
  • zwiększona dynamika ciała

 

Na stronach sklepu TopSlim znajdą Państwo kilkadziesiąt różnych wersji worków do ćwiczeń wykonanych z najlepszej jakości materiałów, charakteryzujących się dużą wytrzymałością, zwiększoną odpornością na przetarcia i pękanie.

Topslim Artur Palinka DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA Opinie z ekomi-pl.com pixel