Darmowa dostawa od 500,00 zł

Stojaki na maty

( ilość produktów: 6 )

Na siłowni porządek jest bardzo ważny. Nie tylko ze względów estetycznych, ale także pod kątem komfortu, a zwłaszcza bezpieczeństwa. Warto zaopatrzyć swoją siłownię w stojaki na sprzęt, dzięki którym zachowanie porządku na sali treningowej jest prostsze. Jednym z takich stojaków jest stojak na maty. Rozłożone maty do ćwiczeń zajmują dużo miejsca. Nie powinny walać się po siłowni z kąta w kąt, stwarzając zagrożenie potknięcia. Co więcej, stojak zapobiegnie brudzeniu się maty, a znalezienie tej odpowiedniej będzie prostsze. Pamiętaj: komfort i bezpieczeństwo treningu są najważniejsze.

 

stojak na matę

Stojaki na maty — charakterystyka

Matę można przechowywać w dwojaki sposób. Wieszak na matę do ćwiczeń umożliwia powieszenie maty. Ze względu na to, że jest przymocowany do ściany, maty nie da się przenosić z miejsca na miejsce. Produkowany jest z solidnych materiałów. Na rynku dostępne są wieszaki produkowane z drewna lub stali. Stojaki na matę natomiast w łatwy sposób można przestawiać. Zdarza się, że wyposażone są też w kółka. Pozwalają na przemieszczanie z jeszcze większą łatwością. Zazwyczaj zrobione są ze stali.

 

TopSlim oferuje Państwu stojaki na maty topowych producentów. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem naszego sklepu.

Topslim Artur Palinka DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA Opinie z ekomi-pl.com pixel