Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Maszyny na biceps

( ilość produktów: 4 )

Jeśli zależy Ci na wyrzeźbieniu i wzmocnieniu mięśni rąk, dobrym rozwiązaniem będzie maszyna na mięśnie bicepsów. Skupiając się na jednej partii mięśnia, staje się on większy, silniejszy i wyrzeźbiony. Maszyna ta daje możliwość pracy z wolnymi ciężarami, takimi jak sztangi lub hantle. Jest to sprzęt siłowy, który wychodzi naprzeciw oczekiwaniom profesjonalnych sportowców, jak i tym dopiero zaczynającym swoją przygodę z wykonywaniem aktywności fizycznych. Maszyny na mięśnie naramienne nadają się nie tylko do użytku komercyjnego. W warunkach domowych również możemy rzeźbić na nich bicepsy.

 

maszyna na biceps

 

Kto może ćwiczyć na maszynie do bicepsów?

Stanowisko do bicepsów nada się zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych. Ćwiczyć na niej mogą i mężczyźni, i kobiety. Większą popularnością cieszy się wśród mężczyzn, gdyż skupia swoją pracę na budowie bicepsa. Jak wiadomo, każdy mężczyzna marzy o bicepsie, który jest umięśniony i przyciąga uwagę kobiet. Ta maszyna sprawdzi się dla osób, które chcą skupić swoje ćwiczenia tylko na jednym mięśniu. Zakres ruchu maszyny wymusza na osobach początkujących wypracowanie odpowiedniej techniki treningowej, dlatego też jest im polecana. Jednak przed rozpoczęciem treningów, należy pamiętać o konsultacji z lekarzem i wykluczeniu możliwych przeciwwskazań.

 

Maszyna na biceps — specyfikacja urządzenia

Tego typu stanowisko treningowe posiada wygodne i regulowane siedzisko, podparcie na ramiona oraz uchwyt. Wszystkie te elementy są wytrzymałe i stabilne, co wpływa na efektywne i płynne wykonywanie ćwiczeń. Całość sprzętu została wykonana z wysokiej jakości materiałów. Daje to osobom ćwiczącym poczucie bezpieczeństwa i wygodę korzystania z maszyny. Trening na stanowisku do bicepsów polega na unoszeniu i opuszczaniu sztangi lub innego obciążenia poprzez prostowanie i zginanie ramion.

 

Profesjonalny sklep sportowy TopSlim posiada w swojej ofercie maszyny na biceps. Zapraszamy do zakupu.

Topslim Artur Palinka DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA Opinie z ekomi-pl.com
Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.
Zamknij
pixel