Darmowa dostawa od 500,00 zł

Steppery z ramionami

( ilość produktów: 2 )

Steppery z ramionami, jedne z rodzajów stepperów fitness, są dość popularnym sprzętem fitness dostępnym w naszym sklepie. Zbudowane są z dwóch pedałów tak jak stepper prosty. Dodatek stanowią ramiona. Podczas treningu, nie tylko używamy nóg, ale nasze ręce też zmuszone są do pracy. Ta aktywność fizyczna łączy w sobie wchodzenie po schodach i typowy trening nordic walking. Jeśli jesteśmy fanami tego typu sportu, bez wychodzenia z domu będziemy w stanie wykonać taki trening. Ponadto, ćwiczenia można wykonywać podczas oglądania telewizji lub słuchania muzyki. Jest to połączenie przyjemnego z pożytecznym.

 

 stepper z ramionami

 

Co dają ćwiczenia na stepperze z ramionami?

Z użyciem steppera można wykonać np. trening aerobowy. Takie ćwiczenia wzmacniają mięśnie nóg i pośladków. Dzięki kolumnom, w pracę zaangażowane są też mięśnie ramion. Pozwalają też odciążyć kręgosłup. Stanowią świetne rozwiązanie, jeśli naszą formą aktywności są spacery. Zimą lub chłodną jesienią są idealnym zastępnikiem. Może służyć jako stepper do ćwiczeń w domu bez konieczności kupowania karnetu do klubu fitness lub siłowni.

 

Stepper z ramionami do ćwiczeń — efekty

Dlatego że jest to dość proste w obsłudze urządzenie, ćwiczyć na nim mogą wszyscy. Trening na stepperze zalecany jest:

  • osobom starszym
  • osobom chcącym zrzucić parę kilogramów
  • osobom mającym problem z kręgosłupem (użycie ramion odciąży go)
  • osobom borykającym się z tzw. skórką pomarańczową
  • osobom pragnącym zacząć jakiś sport
  • osobom, które chcą wzmocnić mięśnie ciała

 

stepper z ramionami do ćwiczeń

 

Profesjonalny sklep TopSlim w swojej ofercie posiada steppery z ramionami. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Topslim Artur Palinka DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA Opinie z ekomi-pl.com pixel