Darmowa dostawa od 500,00 zł

Składane

( ilość produktów: 4 )

Składany rower treningowy jest jednym z wielu rodzajów rowerów treningowych. Ten sprzęt fitness sprawdzi się do ćwiczeń w domu. Możesz poczuć się jak na przejażdżce rowerowej bez wychodzenia z domu. To, co wyróżnia go od pozostałych rowerów stacjonarnych, to możliwość jego składania. Jeśli mieszkasz w małym mieszkaniu lub uwielbiasz podróżować, zakup takiego roweru stacjonarnego w łatwy sposób ułatwi Ci dbanie o kondycje i zdrowie. Każdemu, młodemu czy starszemu, ta forma aktywności fizycznej przypadnie do gustu.

 

składany rower treningowy

 

Cechy roweru treningowego składanego

Do najważniejszych funkcji roweru treningowego składanego można zaliczyć:

  • możliwość składania — zajmuje mało miejsca, możliwe jest łatwe przewożenie go ze sobą np. na wakacje
  • kółka ułatwiające transport — ułatwi szybkie i proste uprzątnięcie sprzętu (dostępne w większość modeli)
  • komputer — wyświetla dane takie jak: tętno, prędkość, czas

 

Korzyści, jakie daje używanie składanego roweru treningowego

Ćwiczenia na rowerze treningowym są jednym z najbardziej skutecznych sposobów na pozbycie się zbędnych kilogramów. Zamiast oponki, będziesz mógł cieszyć się wysportowaną sylwetką. Dodatkowo ćwiczenia sprawią, że Twoje ciało się wzmocni. Będziesz w lepszej kondycji fizycznej i psychicznej. Uśmiech i zadowolenie będzie codziennie gościć na Twojej twarzy. Ponadto, możesz połączyć ze sobą wykonywanie dwóch czynności jednocześnie. Wykonując trening, przeczytasz książkę, obejrzysz telewizję lub posłuchasz muzyki.

 

składany rower treningowy do ćwiczeń

 

Składany rower treningowy — dla kogo?

Doskonale nada się dla osób, które wymagają rehabilitacji. Ćwiczenia na składanym rowerze treningowym będą pełnić funkcję ćwiczeń podczas leczenia. Sprawdzi się też dla osób starszych. Może okazać się bardzo dobrym prezentem np. dla dziadków pod choinkę. Bardzo dobrze sprawdzi się dla osoby, która wykonuje inne treningi. Ćwiczenia na rowerze stacjonarnym stanowić będą uzupełnienie do codziennej aktywności fizycznej. Może też być formą rozgrzewki przed właściwym treningiem.

 

Dostępne w ofercie sklepu TopSlim składane rowery treningowe w pełni spełnią Państwa oczekiwania.

 

Topslim Artur Palinka DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA Opinie z ekomi-pl.com pixel