Darmowa dostawa od 500,00 zł

Magnetyczne rowery stacjonarne treningowe

( ilość produktów: 61 )

Rowery magnetyczne są to dość nowoczesne modele rowerów stacjonarnych. Wiele osób, w dzisiejszych czasach chce zadbać o swoje zdrowie. Często wybór pada na zdrową dietę połączoną z aktywnością fizyczną. Wtedy to często wybiera się ćwiczenia na rowerze stacjonarnym. Nie jest to skomplikowane urządzenie. Każdy będzie umiał korzystać z niego prawidłowo. Rowery stacjonarne magnetyczne w znacznym stopniu poprawiają kondycje oraz wygląd całego ciała. Świetnie sprawdzają się jako rowery do treningu w domu, klubie fitness lub na siłowni.

 

rower treningowy magnetyczny

 

Charakterystyka rowerów magnetycznych

Rower magnetyczny wyróżnia się spośród innych rowerów treningowych dostępnych na rynku. Dzięki zastosowaniu pola magnetycznego, które wytwarza opór, rower magnetyczny pozwala na poprawne wykonanie treningu oraz zapewnia cichą i sprawną pracę urządzenia. Pozwala to, na wykonanie treningu nawet późną porą nocną, nie przeszkadzając innym domownikom w śnie. Warto zaznaczyć, że tego typu rowery stacjonarne rzadziej ulegają awariom. Będzie to dobra opcja zakupu dla osób, które zaczynają uprawiać sport, jak i dla tych które są już w nim dość dobrze obeznane. W wielu modelach dostępne są różne programy np. program dolinowy górski, program serca, program spalający kalorie, oraz wiele innych treningów do wyboru. Często możliwe jest ustawienie treningu pod własne, indywidualne potrzeby. Ponadto, niskie wejście na rower stacjonarny zapewnia osobom starszym i schorowanym wygodę użytkowania. Wbudowany wyświetlacz, dostępny w wielu modelach, jest prosty w obsłudze. Każdy będzie w stanie z niego skorzystać. Elementy takie jak siodełko lub kierownica mogą być regulowane.

 

Co zyskasz trenując na rowerku stacjonarnym magnetycznym?

Wykonywanie treningu na rowerze stacjonarnym do ćwiczeń ma wiele zalet.

  • spadek wagi
  • poprawa i wzmocnienie sylwetki
  • lepsza kondycja
  • wspaniałe samopoczucie

 

 rower magnetyczny do ćwiczeń

 

W asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo rowery magnetyczne do użytku komercyjnego, jak i rowery do ćwiczeń domowych. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Topslim Artur Palinka DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA Opinie z ekomi-pl.com pixel