Darmowa dostawa od 500,00 zł

Wioślarze mechaniczne

( ilość produktów: 1 )

Wioślarz mechaniczny jest urządzeniem przeznaczonym do lekkich, niewymagających ćwiczeń. Zasilany jest tłokami hydraulicznymi. Bardzo dobrze sprawdzi się w domu. Dzięki takiemu zastosowaniu stał się bardzo popularnym i chętnie kupowanym sprzętem. Dodatkowym atutem, w porównaniu do innych modeli wioślarzy, jest niska cena. Podczas treningu z użyciem ergometru mechanicznego dużo bardziej da się odczuć odwzorowanie prawdziwego wiosłowania niż w pozostałych modelach wioślarzy. Dostępny jest bardzo często również na siłowniach i w klubach fitness.

wioślarz mechaniczny

 

Kto może korzystać z wioślarza mechanicznego?

Zalecane jest, aby z wioślarza mechanicznego korzystały osoby, które są zaawansowane w sporcie. Jeśli jednak osoba początkująca chciałaby trenować na ergometrze, należy to robić przy obecności trenera. Wykonanie treningu na wioślarzu mechanicznym w łatwy sposób pomoże w utracie wagi, a więc zalecane jest osobom borykającym się z większą wagą. Osobom otyłym poleca się wcześniejsze skonsultowanie ćwiczeń z lekarzem. Zapobiegnie to niechcianym kontuzjom lub ewentualnym pogorszeniem zdrowia.

 

Jakie efekty można uzyskać używając wioślarza mechanicznego?

Najważniejszą zaletą sprzętu, jakim jest ergometr mechaniczny to piękna i wyrzeźbiona sylwetka. Ergometr mechaniczny zapewnia ujędrnienie mięśni. Polecany jest szczególnie osobom chcącym wzmocnić plecy, nogi, ręce czy też mięśnie brzucha. Ćwiczenia odpowiednio dotleniają organizm. Kondycja fizyczna również ulega znacznej poprawie. Takie szerokie działanie treningu wykonanego na wioślarzu mechanicznym ma duży wpływ na prawidłowe funkcjonowanie całego organizmu.

 

wioślarz mechaniczny do ćwiczeń

 

Co powinien zawierać ergometr mechaniczny?

  • ręczną regulację oporu
  • regulację siodełka
  • w większości modelów, ograniczenie wagi użytkownika wynoszące do 100 kg
  • dodatkowe wyposażenie w komputer, który wyświetla m.in. puls, pokonany dystans, liczbę powtórzeń
  • dodatkowe urozmaicenie w postaci np. łącza Bluetooth lub uchwytu na bidon

profesjonalnym sklepie sportowym TopSlim znajdą Państwo wioślarze treningowe mechaniczne od najlepszych producentów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Topslim Artur Palinka DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA Opinie z ekomi-pl.com pixel