Darmowa dostawa od 500,00 zł

Hantle stałe

( ilość produktów: 200 )

Hantle do ćwiczeń są niezbędnym elementem każdej domowej siłowni. Dzięki nim możesz mieć nieograniczone możliwości wyboru ćwiczeń. Jednym z dostępnych na rynku rodzajów hantli są hantle stałe. Charakteryzuje je stała waga, której nie można zmienić. Trening z ich pomocą umożliwia zaangażowanie większej liczby mięśni. Jest to odpowiedni sposób na wymodelowanie sylwetki, gdyż nie obciąża organizmu. Natomiast cięższe ciężarki pobudzą mięśnie do rozrostu. Hantle stałe nadają się do ćwiczeń w domy, jak i w profesjonalnej siłowni. Wysoka jakość wykonania zapewnia duży komfort ćwiczeń. Oferujemy hantelki zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet.

 hantla stała

Rodzaje hantli stałych

Hantle stałe mogą być wykonane z poliuretanu, żeliwa lub stali. Różnią się między sobą też kształtem. Można zaopatrzyć się w te klasyczne, okrągłe hantle, jak i te heksagonalne. Zapewnią, że hantel nigdzie się nie potoczy i nie zrobi komuś krzywdy. Poza tym, hantle stałe dzielić się mogą na hantle:

  • ogumowane — podczas upadku nie uszkadzają podłoża
  • chromowane — gwarantują solidne wykończenie i bezpieczne ćwiczenia

 

Co dają ćwiczenia z hantlami stałymi?

Hantle stanowić mogą dodatek do ćwiczeń siłowych, takich jak przysiady. Nadadzą się również w treningach personalnych lub grupowych, np. fitness. Zyskamy też większą kontrolę nad własnym ciałem. Wzmocnimy koordynację ruchową i równowagę. Taka poprawa wpłynie też na inne treningi. Sprawi, że będą łatwiejsze i przyjemniejsze. Siła naszych mięśni będzie zdecydowanie większa. Zdecydowanie wpłyną na utworzenie pięknej muskulatury. Jak każde ćwiczenia, tak i te z hantlami stałymi, sprawią, że zaczniemy chudnąć. Nasza sylwetka się wysmukli. Zyskamy też znaczną poprawę samopoczucia. Zapomnimy co to stres i nerwy.

 

W ofercie naszego sklepu TopSlim znajdą Państwo duży wybór hantli stałych. Zapraszamy serdecznie.

Topslim Artur Palinka DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA Opinie z ekomi-pl.com pixel