Orbitreki

( ilość produktów: 112 )

Trenażer eliptyczny - potocznie orbitrek, to sprzęt fitness, który łączy w sobie zalety biegu na bieżni treningowej, jazdy na rowerze stacjonarnym oraz stepowania na stepperze pobudzając niemalże 100% mięśni całego ciała. Orbitreki są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które szukają całościowego treningu aerobowego w warunkach domowych bez konieczności zakupu wielu urządzeń treningowych. Trening na orbitreku polega na rytmicznym kroczeniu, połączonym z ruchem ramion wspartych na ruchomych uchwytach urządzenia. Eliptyki (również i tak nazywane) wzmacniają kondycję, modelują sylwetkę oraz pozwalają pozbyć się niechcianych kilogramów. W sklepie sportowym TopSlim znajdziesz szeroki wybór orbitreków magnetycznych i elektromagnetycznych w najniższych cenach na rynku.

Producenci orbitreków zadbali o to, aby maszyny przy wykorzystaniu solidnej konstrukcji pozostawały lekkie i poręczne. To właśnie dlatego można je ustawić praktycznie w każdym pomieszczeniu w domu i mieszkaniu. Warto zwrócić również uwagę na intuicyjne interfejsy połączone z nowoczesnymi systemami elektronicznymi, które pozwalają na pomiary tętna, przebytego dystansu, uśrednionej prędkości, czy nawet ilości spalonych kalorii. Mogłoby się wydawać, że to jedynie tzw. bajery, ale tak naprawdę są to dane, które profesjonalnym sportowcom mogą okazać się bardzo przydatne w kontekście optymalizacji treningu. Orbitreki dostępne w naszej ofercie przeznaczone są zarówno dla profesjonalistów, jak i osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z treningiem na tego typu maszynach. Zachęcamy do skorzystania z szerokiej oferty orbitreków dostępnych w sklepie Topslim.pl.


Poradnik: Jak wybrać orbitrek?

Kategoria: sprzęt fitness

 


Przy zakupie powyżej 300 zł wysyłka gratis!!!


 

Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.
Zamknij
pixel