Darmowa dostawa od 500,00 zł

Orbitrek magnetyczny

( ilość produktów: 49 )

Trenażer eliptyczny — potocznie orbitrek, to sprzęt fitness, który łączy w sobie zalety biegu na bieżni treningowej, jazdy na rowerze stacjonarnym oraz stepowania na stepperze. Mięśnie całego ciała są pobudzone niemalże w 100%. Trening na orbitreku polega na rytmicznym kroczeniu, połączonym z ruchem ramion wspartych na ruchomych uchwytach urządzenia. Eliptyki (również i tak nazywane) wzmacniają kondycję, modelują sylwetkę oraz pozwalają pozbyć się niechcianych kilogramów. Orbitrek daje możliwość wykonania treningu aerobowego w domowym zaciszu, bez konieczności zakupu wielu urządzeń.

 

orbitrek do ćwiczeń

Orbitrek magnetyczny — co to takiego?

Jednym z najpopularniejszych urządzeń do treningu aerobowego są orbitreki magnetyczne. Jest to zgrabna maszyna, którą da się ustawić w salonie, sypialni, garażu, na strychu, czy wszędzie tam, gdzie chcesz jej użyć. Trening na orbitreku w domu daje szansę na połączenie dwóch aktywności. Podczas biegu można oglądać swój ulubiony serial, czytać książkę lub słuchać muzyki. Orbitreki magnetyczne dostępne w ofercie naszego sklep to wysokiej jakości urządzenia od topowych producentów. Maszyny zostały wykonane z trwałych elementów, które składają się na solidną konstrukcję, aczkolwiek pozostają przy tym lekkie.

 

Efekty treningu z użyciem orbitreka magnetycznego 

Jednym z popularnych efektów jakie daje orbitrek, jest spektakularne chudniecie newralgicznych partii ciała, takich jak biodra i uda. Diametralnie zmienia się samopoczucie. Stajesz się weselszy i pełen energii. Krew szybciej dopływa do wszystkich komórek, dotleniając je. Twoje mięśnie się wzmacniają. Wydolność Twojego organizmu wzrasta. Podane efekty widoczne będą, jeśli aktywność fizyczna będzie wykonywana regularnie. Pamiętaj, że kluczem do pięknej i wymodelowanej sylwetki jest też odpowiednia i zbilansowana dieta.  

 

 

orbitrek magnetyczny

 

Charakterystyka orbitreka

Producenci orbitreków zadbali o to, aby maszyny o solidnej konstrukcji pozostawały lekkie i poręczne. To właśnie dlatego można je ustawić praktycznie w każdym pomieszczeniu w domu czy mieszkaniu. Warto zwrócić również uwagę na intuicyjne interfejsy połączone z nowoczesnymi systemami elektronicznymi. Możemy z nich wyczytać:

  • pomiar tętna,
  • przebyty dystans,
  • prędkość,
  • ilości spalonych kalorii.

Mogłoby się wydawać, że to jedynie tzw. bajery, ale tak naprawdę są to dane, które profesjonalnym sportowcom mogą okazać się bardzo przydatne. Orbitreki do ćwiczeń dostępne w naszej ofercie przeznaczone są zarówno dla profesjonalistów, jak i osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z treningiem na tego typu maszynach.

 

W sklepie sportowym TopSlim znajdziesz szeroki wybór orbitreków magnetycznych i elektromagnetycznych w dobrych cenach. Zamów już dziś.  

Topslim Artur Palinka DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA Opinie z ekomi-pl.com pixel