Darmowa dostawa od 500,00 zł

Piłki do pilates i jogi

( ilość produktów: 8 )

Ostatnio nastała moda na jogę i pilates. Zajęcia w klubach fitness są bardzo oblegane. W celu zróżnicowania tychże ćwiczeń warto wprowadzić w nie specjalne piłki nadające się do wykonywania tych ćwiczeń. Piłki pilates to niewielkich rozmiarów, idealnie leżące w dłoni, sprężyste kule. Mała waga i wymiary sprawiają, że piłka do pilates i jogi znakomicie sprawdza się również w trakcie ćwiczeń gimnastycznych, w których trzeba skupić się przede wszystkim na przyjęciu określonej pozycji i kontroli pracy mięśni, a nie na niewygodnym, ślizgającym się w dłoniach obciążeniu, takim jak hantle.

 

piłka do pilates

 

Specyfikacja piłek do pilates i jogi

Piłki wykonane są z materiału, który jest miłe i przyjemny w dotyku. Występują w kształcie elipsy oraz małej kuli. Ich waga jest zróżnicowana. Dostępne piłki do pilates i jogi ważą od 1 kg do 4 kg. Wymiarami nie przekraczają 25 cm. Zakupić je można w różnych kolorach i rozmiarach.

 

Zalety używania piłki do pilates i jogi

Piłka gimnastyczna tego typu powoduje, że trening z jej użyciem jest dużo bardziej intensywny i wymagający. Sprzęt ten sprawia, że dużo więcej mięśni się rozwija i pracuje, niż miałoby to miejsce podczas zwykłego treningu. Możliwe jest wyćwiczenie mięśni takich jak pośladki, brzuch czy plecy. Nadają się nie tylko do jogi lub pilatesu, ale również do treningów rozciągających, wzmacniających, relaksujących oraz w rehabilitacji.

 

Sklep TopSlim oferuje piłki do pilatesu i jogi. Zapraszamy do zakupu.

Topslim Artur Palinka DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA Opinie z ekomi-pl.com pixel