Darmowa dostawa od 500,00 zł

Steppery z kolumną

( ilość produktów: 9 )

Stepper z kolumną jest to jeden z najpopularniejszych sprzętów fitness. Wyposażony jest w kolumnę, dzięki której osoba wykonująca ćwiczenia jest w stanie utrzymać równowagę i poprawną postawę ciała podczas wykonywania ćwiczeń. Pozwoli wysmuklić sylwetkę, wzmocnić mięśnie, a nawet pozbyć się cellulitu. Sprzęt jest dość prosty w obsłudze. Każdy ćwiczący będzie w stanie sobie z nim poradzić. Podczas ćwiczeń odnosimy wrażenie, jakbyśmy wchodzili po schodach. Steppery z kolumną bardzo często można znaleźć na siłowni lub w klubie fitness.

 

stepper z kolumną

 

Kto może pozwolić sobie na trening ze stepperem?

Stepper z kolumną chętnie używany jest przez kobiety, jak i przez mężczyzn. Doskonale sprawdzi się dla osób początkujących, bez względu na wiek. Stepper do ćwiczeń będzie doskonałym wyborem dla ludzi cierpiących na problemy z kręgosłupem. Kolumna pozwala na lekkie odciążenie odcinka lędźwiowego. Bardzo często w kolumnie znajduje się czujnik pulsu. Pozwala on na kontrolowanie organizmu podczas wykonywania aktywności fizycznych. Ta forma ćwiczeń będzie dobrym wyborem dla osób zestresowanych. Pozwoli się zrelaksować i rozluźnić.

 

stepper do ćwiczeń

 

Stepper z kolumną — efekty

  • brak cellulitu
  • zwiększenie wydolności oddechowej
  • smukłe nogi, brzuch, pośladki
  • mocniejsze mięśnie brzucha, rąk, nóg
  • prawidłowa postawa ciała
  • dotleniony i zdrowy organizm

 

Sprzęt, jakim jest stepper do ćwiczeń z kolumną, mogą Państwo znaleźć w ofercie naszego sklepu TopSlim. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Topslim Artur Palinka DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA Opinie z ekomi-pl.com pixel