Darmowa dostawa od 500,00 zł

Pasy odchudzające i elektrostymulatory mięśni brzucha

( ilość produktów: 8 )

Jednym z dość popularnych sposobów na zrzucenie zbędnych kilogramów są specjalne urządzenia — pasy odchudzające oraz elektrostymulatory. Ich praca jest dość podobna. Pasy odchudzające wibrują, co powoduje napinanie i rozluźnianie mięśni. Przypomina to pracę mięśni podczas np. rozciągania. Natomiast elektrostymulatory wysyłają do mięśni impulsy elektryczne, które powodują skurcze mięśni. Oba przyrządy oprócz spalania tkanki tłuszczowej, budują też tkankę mięśniową. Wybierane są przez osoby, które chcą uzyskać jeszcze większe efekty i używają go jako uzupełnienie do treningów. Mogą je używać również ci, którzy z różnych powodów nie mogą podjąć się zwykłego treningu.

 

 

pas odchudzający

 

Dla kogo nadadzą się pasy odchudzające?

Nie ma żadnych przeciwwskazań w używaniu pasa odchudzającego, jeśli chodzi o płeć — mogą z niego korzystać zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Pomaga spalić tkankę tłuszczową w takich miejscach jak brzuch czy biodra. Z tego powodu polecany jest osobom borykającym się z tym problemem. Ma wpływ na układ krwionośny i jego lepszą pracę. Pas odchudzający może być używany podczas wykonywania ćwiczeń lub w trakcie zwykłych, codziennych czynności.

 

Podział pasów

 • pasy odchudzające do ćwiczeń — chronią kręgosłup przed przeciążeniem
 • pasy odchudzające ogrzewane — sprawiają, że bardziej się pocimy, a co za tym idzie chudniemy
 • pasy odchudzające neoprenowe — wykonane są z materiału, który powoduje pocenie się ciała
 • pasy odchudzające wibrujące — pobudzają mięśnie do pracy

 

Jak używać pasa odchudzającego?

Pas odchudzający zakłada się w miejsce, z którego chcemy pozbyć się tkanki tłuszczowej. Zazwyczaj jest to brzuch. Zapina się go na rzep. Kolejno należy włączyć urządzenie i ustawić odpowiedni tryb wibracji. Nie powinno się przesadzać z czasem noszenia pasa. Może to skutkować podrażnieniami skóry. Należy robić to według instrukcji dołączonej do urządzenia.

 

 

elektrostymulator

 

Kto może używać elektrostymulatora?

Elektrostymulator nadaje się dla osób:

 • które chcą mieć wyrzeźbione mięśnie
 • nielubiących tradycyjnych ćwiczeń
 • mających problemy ze stawami

 

Na co działa elektrostymulator?

Jego głównym zadaniem jest budowa i wzmacnianie mięśni. Można nosić go podczas ćwiczeń lub odpoczynku. Twoje mięśnie pracują, a Ty nie pocisz się ani nie narażasz na kontuzję. Możesz spokojnie leżeć, oglądając telewizor lub czytając książkę. Używanie elektrostymulatora nie obciąża stawów. 

 

Mocowanie elektrostymulatora

Aby umieścić elektrostymulator mięśni na odpowiedniej części ciała, należy najpierw dokładnie zapoznać się z instrukcją obsługi. Przede wszystkim powinno się zdjąć wszelkie zabezpieczenia z urządzenia i go naładować. Następnie elektrostymulator przykłada się i dociska w miejsce, które będzie stymulowane. Potem trzeba ustawić odpowiedni program. Od tego momentu sprzęt już powinien odpowiednio działać.

 

Efekty używania pasa odchudzającego i elektrostymulatora

Oba urządzenia mają podobne działanie, a więc i efekty ich używania są identyczne. Można zauważyć:

 • poprawę ukrwienia i dotlenienia mięśni
 • smukłą i odchudzoną sylwetkę
 • ukształtowane mięśnie
 • jędrną skórę

 

W asortymencie sklepu TopSlim znajdą Państwo pasy odchudzające i elektrostymulatory. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Topslim Artur Palinka DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA Opinie z ekomi-pl.com pixel