Darmowa dostawa od 500,00 zł

Wioślarze magnetyczne

( ilość produktów: 8 )

Wioślarz magnetyczny (inaczej nazywany ergometrem magnetycznym) jest jednym z kilku rodzajów wioślarzy dostępnych na rynku. Swoim działaniem przypomina wiosłowanie na kajaku. Jest to dość popularny sprzęt. Angażuje do pracy prawie całe ciało, m.in. mięśnie rąk oraz nóg. Ze wszystkich dostępnych wioślarzy wyróżnia go cicha praca oraz możliwość sprawnego ustawienia oporu. Tego typu sprzęt swoje zastosowanie znajduje w użytkowaniu domowym, jak i komercyjnym w siłowniach lub klubach fitness, gdzie jest dość często używany.

 

wioślarz treningowy magnetyczny

 

Wioślarz treningowy magnetyczny — dla kogo?

Ten konkretny typ wioślarza magnetycznego będzie odpowiedni dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z treningami. Świetnie poradzi sobie jako forma treningu dla profesjonalistów, którzy ze względu na złe warunki atmosferyczne lub zimną porę roku, nie są w stanie wykonać go na wodzie. Cicha praca ergometru treningowego magnetycznego umożliwi wykonanie treningu nocą. Inni domownicy będą mogli spać spokojnie. Osoby mające problemy ze stawami mogą śmiało zacząć treningi na wioślarzu magnetycznym.

 

Korzystanie z wioślarza magnetycznego — efekty

Twoja sylwetka stanie się smukła. Mięśnie m.in. nóg, rąk, brzucha, pośladków będą jędrniejsze i lepiej zbudowane. Układ krążenia oraz wydolność oddechowa się poprawi. Spalisz nadprogramowy tłuszcz. Twoja kondycja będzie znacznie lepsza. Urozmaicisz swój trening na siłowni, w klubie fitness lub domu. Pozbędziesz się niepotrzebnego stresu lub zmartwień. Będziesz pełen energii i wigoru.

 

wioślarz magnetyczny 

 

Specyfikacja ergometru magnetycznego treningowego

  • cicha praca
  • dokładne ustawianie oporu
  • doskonała stabilność sprzętu
  • kontrolowanie oporu pokrętłem lub komputerem pokładowym
  • wiele programów treningowych
  • regulacja platformy pod stopy oraz siedziska
  • pomiar pulsu, pokonanego dystansu, czasu, spalonych kalorii
  • dodatkowe udogodnienia, m.in. uchwyt na bidon

 

W ofercie naszego sklepu TopSlim znajdą Państwo szeroki wybór ergometrów magnetycznych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Topslim Artur Palinka DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA Opinie z ekomi-pl.com pixel