Bieżnia

( ilość produktów: 96 )

Bieżnia treningowa to najważniejsze wyposażenie każdej siłowni. Bieg na bieżni może być docelową formą treningu lub stanowić dopiero rozgrzewkę przed jej właściwą formą. Bieżnie do biegania różnią się przeniesieniem napędu i dzielimy je na bieżnie elektryczne (praca silnika) i bieżnie magnetyczne lub mechaniczne (ruch pasa biegowego wywołuje sam użytkownik). Kolejnym rozróżnieniem może być podział

na bieżnie domowe i bieżnie profesjonalne, które różnią się głównie funkcjonalnością oraz gwarancjami wynikającymi z intensywności użytkowania. Niezależnie jednak od podziałów, trening na bieżni pozytywnie wpływa na poprawę wydolności płuc i krążenia krwi, a także pomaga zredukować tkankę tłuszczową. Dodatkowo każda bieżnia do siłowni wyposażona jest w specjalne amortyzatory, dzięki czemu trening na bieżni jest całkowicie bezpieczny dla stawów, w odróżnieniu od biegu po twardej powierzchni.

Wybierając bieżnie dostępne w naszym sklepie internetowym, stawiasz na produkty od renomowanych producentów światowej klasy. Tutaj stabilna konstrukcja i dobre jakościowo elementy idą w parze z nowoczesnymi zastosowaniami technologii sprzętowej i intuicyjnym interfejsem elektronicznym. W obecnym czasie szczególnie warto zwrócić uwagę na dokonania w tym drugim aspekcie. Dzisiaj korzystając z bieżni, można zaplanować trening od A do Z i zmierzyć takie parametry jak prędkość, czas, intensywność treningu, przebyty dystans czy puls użytkownika. To szereg bardzo użytecznych funkcji, które pomogą w optymalizacji aktywności. Zachęcamy do skorzystania z bogatego asortymentu bieżni dostępnych w sklepie Topslim.pl.

 

Poradnik: Jak wybrać bieżnię treningową?

Kategoria: sprzęt fitness

 


Przy zakupie powyżej 300 zł wysyłka gratis!!!


 

Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.
Zamknij
pixel