Darmowa dostawa od 500,00 zł

Steppery fitness (skrętne, z linkami, z ramionami, z kolumną, proste)

( ilość produktów: 17 )

Stepper to doskonały sprzęt dla każdej kobiety — umożliwia pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej, redukcję wagi, a przede wszystkim — wyszczupla nogi i ujędrnia pośladki. Stepper treningowy jest podstawowym sprzętem fitness wykorzystywanym przy ćwiczeniach aerobowych. Ćwiczenia na stepperze umożliwiają rozwój mięśni pośladków oraz ud — podobny efekt jak podczas biegania po schodach. Ćwiczenia na stepperze może wykonywać praktycznie każda osoba, ponieważ jest on bezpieczny dla stawów. Podczas treningu niestraszne są kontuzje, czy urazy.

Możemy wyróżnić 2 rodzaje stepperów:

  • mini stepper, podstawa zbudowana tylko z dwóch pedałów do ćwiczeń dla prawej i lewej stopy
  • oraz stepper z oparciem, oprócz dwóch pedałów posiada korpus umieszczony z przodu, na którym znajduje się komputer.

Kolejnym podziałem jest zakres wykonywanego ruchu podczas treningu:

  • Steppery proste (tradycyjny) model tego typu urządzeń treningowych. Używając go, naśladujemy ruch wchodzenia po schodach.
  • Steppery skrętne - funkcja skrętu na boki, pozwala dodatkowo na ćwiczenia mięśni brzucha oraz wyszczuplenie tali. Używanie steppera skrętnego przypomina nieco jazdę na rolkach i nartach.

W sklepie sportowym TopSlim w kategorii Steppery znajdziesz steppery proste i skrętne, z kolumną i linkami lub bez. Wszystkie od najlepszych producentów, co gwarantuje Ci wygodę i bezpieczeństwo treningu.

 Steppery fitness (skrętne, z linkami, z ramionami, z kolumną, proste)

Poradnik: Jak wybrać stepper?

Kategoria: sprzęt fitness

Topslim Artur Palinka DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA Opinie z ekomi-pl.com pixel