Darmowa dostawa od 500,00 zł

Obciążniki

( ilość produktów: 30 )

Do czego służą obciążniki do ćwiczeń? Jest to bardzo wygodny sprzęt do codziennego treningu, który zwiększa wytrzymałość mięśni oraz wpływa na wzrost intensywności naszej pracy na siłowni. Możemy z nich korzystać podczas każdego zestawu ćwiczeń. Pomocne są również przy zwykłych, codziennych czynnościach, jak np. chodzenie. Sprzęt ten jest szczególnie pomocny dla wyczynowych sportowców, a także wykorzystują go osoby trenujące sztuki walki. Jest to idealny sposób na budowanie siły, szybkości i wytrzymałości.

 

kamizelka

 

Rodzaje obciążników

Przeznaczenie obciążników jest bardzo różne. Można je używać:

  • do ćwiczeń fitness
  • do ćwiczeń siłowych
  • do sztuk walki
  • podczas biegania

Dzielone są też ze względu na część ciała, na które zakłada się obciążniki. Jeśli zdecydujemy się na nałożenie obciążnika na nogi i kostki, takie ćwiczenia jak bieganie staje się bardziej wymagające i trudniejsze. Natomiast dodatkowo założony obciążnik na rękę, sprawi, że ćwiczenia jak aerobik czy pilates będą bardziej efektywne i przyniosą większe rezultaty. Mogą występować w różnych formach takich jak kamizelki, pasy lub opaski na daną część ciała. W przypadku pasa, na metalowym łańcuchu przyczepia się dodatkowe obciążenie. Używany jest podczas wykonywania podciągnięć na drążku w celu przyśpieszenia założonych efektów.

 

Zalety ćwiczeń z obciążnikami

Akcesoria, jakimi są obciążniki do ćwiczeń, gwarantują wiele korzyści. Przede wszystkim znacznie ułatwiają spalenie zbędnej tkanki tłuszczowej. Ćwicząc konkretne mięśnie, stają się one szybciej i jeszcze bardziej wymodelowane. Ciało widocznie się zmienia. Jest silniejsze, bardziej sprawne i wytrzymałe. Sam ćwiczący jest weselszy i bardziej odporny na choroby.

 

W asortymencie internetowego sklepu sportowego TopSlim znajdą Państwo obciążniki do ćwiczeń. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

 

Topslim Artur Palinka DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA Opinie z ekomi-pl.com pixel