Darmowa dostawa od 500,00 zł

Zestawy hantli i obciążeń

( ilość produktów: 22 )

Hantle oraz obciążenia są fajnym rozwiązaniem. Można uzyskać wiele korzyści z takiego typu ćwiczeń. Bardzo często osoby już trenujące lub dopiero zaczynające swoją przygodę, zastanawiają się nad ich kupnem. Posiadanie od razu kilku sztuk może znacznie urozmaicić wykonywanie treningu. Rozwiązaniem może okazać się zakup zestawu hantli i obciążeń. Jest to zazwyczaj zestaw składający się z wielu różnego rodzaju hantli. Bardzo często spotykane są one w siłowniach lub klubach fitness. Mniejsze zestawy hantli będą idealne do ćwiczeń w domu. Daje to możliwość wyboru osobom ćwiczącym odpowiedniego sprzętu pod ich indywidualne preferencje i potrzeby.

 

zestaw hantli

Rodzaje zestawów hantli i obciążeń

Na rynku istnieje wiele zestawów hantli. Głównie dostępne są zestaw złożone z:

  • hantli chromowanych
  • hantli kettelbells
  • zestawów ze stojakiem
  • zestawów bez stojaków

Między sobą różnią się wagą, kolorem, rozmiarem, materiałem, z którego zostały wykonane. Taka różnorodność umożliwia wykonanie wielu rodzajów treningów. Od fitness z użyciem hantli po ciężkie, typowo siłowe ćwiczenia. Zestawy ze stojakiem cieszą się dużą popularnością w siłowniach.

 

zestaw obciążeń

Zestawy hantli — dla kogo?

Przede wszystkim, zestawy bardzo dobrze funkcjonują na siłowniach lub klubach fitness. Każda osoba tam trenująca jest w stanie wybrać coś dla siebie. Jeśli jesteś początkującym, weźmiesz hantle, które są lżejsze. Natomiast jeśli Twój poziom zaawansowania jest wyższy, wtedy do treningu przyda Ci się coś cięższego. Oczywiście waga i rodzaj hantla zależna jest też od rodzaju treningu, na jaki się zdecydujemy. Polecamy jednak zawsze skonsultować się z profesjonalistą. Trener personalny pomoże w doborze odpowiedniej wagi hantla i techniki ćwiczeń. W ten sposób unikniemy niechcianej kontuzji.

 

W profesjonalnym sklepie sportowym TopSlim znajda Państwo wiele zestawów hantli i obciążeń. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Topslim Artur Palinka DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA Opinie z ekomi-pl.com pixel