Darmowa dostawa od 500,00 zł

Hantle regulowane

( ilość produktów: 35 )

Trening z użyciem hantli jest najprostszym sposobem, aby szybko i efektownie zwiększyć masę mięśniową. Hantle regulowane są uniwersalnym elementem siłowni, gdyż możliwość zmiany obciążenia pozwala na wykonanie wielu różnorodnych ćwiczeń na wiele partii mięśniowych. W zależności od potrzeb możemy zwiększyć bądź zmniejszyć ciężar, dzięki czemu jest to sprzęt zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników. Może być hantlem i spełniać funkcję sztangi. Wśród obciążeń dostępnych w naszej ofercie znajdują się hantle chromowane, hantle bitumiczne oraz hantle żeliwne. Są to mocne i odporne materiały, które gwarantują wygodę i bezpieczeństwo podczas ćwiczeń. Używane są jako hantle regulowane do ćwiczeń w domu, jak i w siłowniach i klubach fitness.

 

hantle regulowane

 

Rodzaje hantli regulowanych

Wyróżniamy hantle chromowane i żeliwne. Oba modele są wytrzymałe i solidnie wykonane. Te chromowane swoją estetyką nie psują wnętrz domowej siłowni. Hantle żeliwne natomiast są zazwyczaj sporo droższe.  

 

Zalety hantli regulowanych

Hantle regulowane posiadają wiele zalet. Można tworzyć z nich wiele kombinacji wagowych. Stanowi to fajne urozmaicenie treningu. Nie jesteśmy ograniczeni w jego wyborze. Trening da się zrobić dwojako. W zależności od tego, jaki efekt chcemy uzyskać, ćwiczymy z jednym hantlem, bądź dwoma. Możemy postawić np. na trening siłowy i fitness używając tylko jednego hantla. Dużo oferowanych przez producentów hantli regulowanych daje możliwość zbudowania swojej sztangi. Zaoszczędza to też wiele miejsca na przechowywanie. Można pozwolić sobie na zakup hantla regulowanego nawet, mieszkając w małym mieszkaniu. Z łatwością zmieści się pod łóżkiem lub za szafą.

 

Na co zwrócić uwagę podczas kupna hantli stałych do ćwiczeń?

Istotnymi kwestiami przy wyborze hantli regulowanych jest:

  • materiał, z którego hantel został wyprodukowany
  • gryf, który powinien być jak najwyżej jakości
  • wysokiej klasy zacisk do hantli

 

W sklepie TopSlim znajdą Państwo wiele modeli hantli regulowanych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Topslim Artur Palinka DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA Opinie z ekomi-pl.com pixel