Darmowa dostawa od 500,00 zł

Spinningowe rowery stacjonarne treningowe

( ilość produktów: 31 )

Spinning jest to forma aktywności fizycznej prowadzona na specjalnych rowerach stacjonarnych. Trening wykonuje się w pochylonej pozycji, bardzo podobnej do tej jaką przyjmuje się na zwykłym rowerze czy profesjonalnym sprzęcie używanym w kolarstwie. Ten nowoczesny rodzaj treningu zyskuje coraz więcej zwolenników poprzez różnorodność form ćwiczeń wykonywanych przy pomocy roweru spinningowego (np. wymachy rękoma). Jest to łatwy sposób na m.in. utratę wagi i ukształtowanie sylwetki. Łatwa dostępność sprzętu w siłowniach i klubach fitness sprawia, że coraz więcej ludzi zastanawia się nad kupnem roweru do treningu w domu. 

rower do treningu

 

Kto może skorzystać z roweru treningowego?

Każdy, bez względu na płeć, jest w stanie korzystać ze spinningu. Rekomendowany jest:

  • osobom starszym,
  • osobom z problemami z wagą
  • amatorom w dziedzinie sportu
  • osobom trenującym aerobik — jako jego urozmaicenie
  • dla profesjonalistów — kolarzy (rower stacjonarny spinningowy daje im możliwość wykonywania ćwiczeń podczas złych warunków pogodowych lub zimy)

 

rower stacjonarny spinningowy

 

Jakie efekty uzyskasz używając roweru treningowego spinningowego?

Podczas jazdy intensywnie pracują nogi, brzuch i pośladki – umożliwia to wyrzeźbienie mięśni oraz lepsze ukrwienie tych partii ciała. Skóra staje się elastyczna i jędrna. Jest to szybki sposób na wyeliminowanie cellulitu i rozstępów. Dodatkowo trening aerobowy świetnie wpływa na kondycję i wytrzymałość. Istotne jest to, że rowery spinningowe nie obciążają stawów, a więc korzystanie z nich jest również zalecane dla osób starszych i otyłych. Ćwiczenia na rowerze spinningowym możemy dostosować do indywidualnych potrzeb i poziomu zaawansowania. Trening nie musi być nudny – spinning jest to również aktywność fizyczna w rytm muzyki. To świetna zabawa, podczas której sprawdzamy swoje możliwości i łączymy przyjemne z pożytecznym. Ponadto, jak każda aktywność fizyczna, spinning dostarcza organizmowi endorfin.

 

W ofercie naszego sklepu TopSlim dostępne są różnego rodzaju rowery stacjonarne spinningowe. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Topslim Artur Palinka DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA Opinie z ekomi-pl.com pixel