Rower stacjonarny treningowy

( ilość produktów: 140 )

Rowery stacjonarne treningowe (rowery rehabilitacyjne) to bardzo popularny sprzęt fitness. Poręczne, skuteczne i zbytnio nie hałasujące rowery do ćwiczeń wbrew pozorom, w czasie jazdy trenują nie tylko nogi, a praktycznie wszystkie grupy mięśni. Ze względu na budowę możemy wyróżnić 3 rodzaje rowerów treningowych: rowery pionowerowery poziome oraz trzecią grupę - rowery spinningowe. Natomiast jeśli kryterium podziału stanowiłby system oporu to możemy rozróżnić: rowery mechaniczne, rowery magnetyczne i najbardziej zaawansowane rowery elektromagnetyczne. Niezależnie od przeznaczenia, rower stacjonarny do ćwiczeń w domu pozwala na skuteczną aktywność fizyczną, poprawiając ogólną kondycję i świetnie spalając tkankę tłuszczową.

Nie wszyscy mają czas na regularne wizyty na siłowni czy innego rodzaju aktywności fizyczne. Korzystanie z roweru stacjonarnego treningowego w domu, umożliwia jednoczesne wykonywanie innych czynności podczas jazdy, dlatego jest to doskonała alternatywa dla osób, które liczą każdą minutę swojego cennego czasu. Dodatkowo, podczas jazdy na rowerze stacjonarnym treningowym można oddawać się takim przyjemnościom jak oglądanie ulubionego serialu, słuchanie muzyki, czy czytanie książki. Wszystkie rowery stacjonarne treningowe pochodzą od renomowanych światowych producentów sprzętu sportowego, dlatego ich jakość pozostaje na wysokim poziomie. Poza tym, urządzenia zostały wyposażone w nowoczesne systemy elektroniczne, które pozwalają zoptymalizować trening i prowadzić pomiary czasu, tętna, szybkości czy przebytego dystansu. Zachęcamy do skorzystania z szerokiego wyboru rowerów stacjonarnych treningowych dostępnych w naszym sklepie Topslim.pl.

 

Poradnik: Jak wybrać rower treningowy?

Kategoria: sprzęt fitness

 


Przy zakupie powyżej 300 zł wysyłka gratis!!!


 

Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.
Zamknij
pixel