Darmowa dostawa od 500,00 zł

Poziome rowery stacjonarne treningowe

( ilość produktów: 11 )

Rowery poziome stały się ostatnio dość popularne. Można je dostrzec w każdej siłowni lub klubie fitness. Spełnią też funkcję roweru do treningu w domu. Jest to dobra alternatywa dla roweru pionowego. Różnica między nimi polega na pozycji, jaką przyjmuje trenujący. Ćwiczenia wykonuje się w nietypowej pozycji, półleżącej z oparciem. Dla osób mających problem z kręgosłupem jest to idealna opcja, ponieważ nie jest on obciążony. Trening na rowerze do ćwiczeń cechuje wysoki komfort, dzięki czemu ćwiczenia stają się przyjemniejsze.

 

trening na rowerze poziomym

 

Jak wygląda trening na rowerze poziomym treningowym?

Osoba wykonująca ćwiczenia na rowerze stacjonarnym poziomym jest w pozycji półleżącej. Pedały umieszczone są z przodu roweru, na jednym poziomie razem z kierownicą. Wygodę ćwiczenia na rowerze do treningu zapewnia komfortowe siodełko z oparciem. Taka pozycja ćwiczeń nie obciąża stawów kolanowych.

 

Komu rower poziomy może pomóc? 

Rower stacjonarny do treningu jest odpowiedni dla każdego, bez względu na wiek czy płeć. Taki rower stacjonarny do ćwiczeń domowych lub na siłowni pomoże osobom zmagającym się z nadwagą, jak również osobom starszym, prowadzącym siedzący tryb życia lub będących w trakcie rehabilitacji. Może okazać się pomocny dla osób, które mają problemy z częstymi bólami pleców. Trening z użyciem roweru stacjonarnego poziomego jest w stanie usatysfakcjonować każdego, ze względu na angaż wielu partii mięśniowych.

 

 

rower stacjonarny poziomy

 

 

Na stronie naszego sklepu TopSlim znajdą Państwo rowery poziome do użytku komercyjnego, jak i domowego. Zapraszamy do zakupów.

Topslim Artur Palinka DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA Opinie z ekomi-pl.com pixel