Darmowa dostawa od 500,00 zł

Krokomierze

( ilość produktów: 2 )

Krokomierz elektroniczny jest stworzony dla osób, które chcą kontrolować wysiłek fizyczny, a przez to również zwiększyć swoją motywację. Celem tego prostego urządzenia jest przede wszystkim pomiar kroków. Dodatkowe funkcje, jakie może posiadać to między innymi licznik kalorii i dystansu. Użyteczny jest zarówno podczas biegania, jak i chodzenia. Krokomierz jest bardzo lekki i w łatwy sposób można go przymocować do paska. Może też pełnić funkcję krokomierza z zegarkiem na rękę. Te ostatnie często są mocno rozbudowane i oferują wiele funkcji.

krokomierz

Co daje krokomierz?

Kontrolowanie swoich postępów jest doskonałym źródłem motywacji. Można sprawdzić, czy dany dzień był efektywny, czy raczej nie wykonaliśmy zbyt dużo pracy. Sprawdzając swoje sukcesy, będziemy chcieli je zwiększać i zwiększać. Atutem krokomierzy jest również ich wielofunkcyjność. Na jednym urządzeniu mamy podane wartości takie jak: ilość kroków, ilość spalonych kalorii, pokonany dystans i czas spędzony na trening.

Krokomierz — dla kogo?

Krokomierz nadaje się dla osób, które zajmują się sportem zawodowo, jak i dla totalnych amatorów. Będą oni mogli monitorować swoje postępy na bieżąco. Urządzenie to pomaga też osobom, które chcą zrzucić zbędne kilogramy dzięki zastosowaniu licznika kalorii. Bardzo często używany jest przez osoby, które uprawiają Nordic Walking, zaczynają biegać lub maszerować. Taka aktywność znaczne wpływa też na kondycję ćwiczącego.

 

Zapraszamy do zakupu krokomierza w profesjonalnym sklepie internetowym TopSlim.

Topslim Artur Palinka DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA Opinie z ekomi-pl.com pixel